сварочные работы

Зварювальні роботи - це цілий ряд послуг, пов'язаних з процедурою з'єднання всіляких видів матеріалів, починаючи від металів різної товщини, закінчуючи елементами електроніки. Компанія «Союзбудсервіс» виконує зварювальні роботи незалежно від ступеня складності, обсягів і технічної досяжності.

Зварювання як ніколи актуальна при ремонті систем каналізації та водопостачання, інших інженерних комунікацій, аварійно-відновлювальних заходах і т.д. Наші фахівці володіють всіма сучасними засобами для здійснення комплексного зварювання і монтажу металоконструкцій, в тому числі за індивідуальними будівельним проектам з дотриманням обумовлених термінів. Зварювальні заходи проводяться незалежно від погодних умов, часу доби та в аварійному режимі. Крім того, виконуються внутрішні інженерні роботи із заміною або перенесенням металоконструкцій. При цьому може застосовуватися власне автономне обладнання з виїздом на місце робіт.

Особливості виконання зварювальних робіт

сварочные работы

В цілому зварювальні заходи поділяються на кілька напрямків: термічні, термомеханічні, механічні.

Термічне зварювання проводиться із застосуванням теплової енергії, що сприяє плавленню елементів, які потребують з'єднання. Існує кілька видів термічного зварювання:

  • дугове (використовується енергія електричної дуги);
  • газове (за допомогою відкритого полум'я під час горіння газу);
  • електрошлакове (плавлення відбувається за рахунок електроструму).

В процесі термомеханічного зварювання використовується не тільки теплова енергія, а й високий тиск. Розрізняють контактне (застосовується електрострум під тиском) і дифузне зварювання (дифузію атомів і пластичну деформацію провокує тиск при високих температурах).

Механічне зварювання відбувається в ході застосування механічної енергії і високого тиску. Буває холодне (плавлення здійснюється без нагріву); ультразвукове (з'єднання поверхонь матеріалів досягається шляхом ультразвукових коливань і тиску); зварювання вибухом або тертям.

Найпоширенішими є зварювальні роботи з ручного дугового і аргонодугового зварювання сталі. Дуже часто вдаються до газового зварювання кольорових і легкоплавких металів, чавуну.

Слід також зазначити, що фахівцями компанії «Союзбудсервіс» виконуються всі види сучасного зварювання будь-якого напрямку: ручне, напівавтоматичне і автоматичне. До того ж можливості високотехнологічних зварювальних робіт сьогодні досить розширилися. Тепер не складає труднощів, маючи спеціалізоване обладнання та необхідні витратні матеріали, провести зварювання різних за складом матеріалів, наприклад, з'єднати кераміку і скло. У свою чергу, кваліфікація зварника також грає не останню, а ключову роль в здійсненні високоякісного зварювання, за умови дотримання всіх технічних алгоритмів.

Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід, високий професіоналізм, в процесі зварювальних робіт використовують тільки самі передові сучасні технології та оснащення. Ми швидко підберемо необхідне устаткування і матеріали, найбільш економічний вид зварювання для усунення несправностей, а також реалізації вашого індивідуального проекту. Найширший комплекс послуг по всіх видах професійного зварювання від компанії «Союзбудсервіс» пропонується як фізичним, так і юридичним особам.

loading