восстановление артезианских скважин

Водопровід сьогодні - це невід'ємна частина господарської інфраструктури будь-якого міста. Саме він є системою, що забезпечує безперервне водопостачання до споживачів, і призначену для проведення води з водозабірних споруд до користувача шляхом перекачування по підземних трубах або каналах, для задоволення побутових потреб.

Як і будь-яка інженерна система, водопровід потребує своєчасної очистки. Компанія «Союзбудсервіс» має великий досвід проведення очисних та дезінфекційних заходів.

Виходячи з того, що процес споживання як гарячої, так і холодної води, супроводжуеться неминучою ймовірністю появи чужорідних домішок, проведення профілактичних робіт з метою нормального функціонування водопровідних комунікацій є першочерговим завданням кожного відповідального користувача.

Оскільки водопровідна система експлуатується цілодобово, на стінках труб накопичується велика кількість всіляких відкладень у вигляді мінеральних солей, піску, бруду, мулистих та інших біологічних утворень. А після простою при планових відключеннях водопостачання в воді довго присутні домішки іржі, грязьові згустки. Це негативно позначається на якості води та пропускної здатності водопроводу. До того ж, якщо мова йде про приміські системи водорозподілу, в яких задіяні водонапірні башти і підземні накопичувальні резервуари води, то про кількість відкладень і домішок свідчить іноді просто жахливий стан внутрішніх поверхонь цих ємностей.

Особливості методів очищення водопроводу

очистка водопровода

Компанія «Союзбудсервіс» спеціалізується на проведенні очищення і промивання водопроводів гарячої та холодної води із застосуванням найсучаснішого технологічного обладнання і таких методів, як:

  • гідропневматичний: полягає в очищенні водопроводів методом водоповітряного промивання (інжектоване стиснене повітря подається в водопровід одночасно з потоком води);
  • гидромеханічеський: здійснюється шляхом проведення спеціального очисного пристрою (найчастіше використовуються гнучкі очисні поршні) через водопровід під впливом тиску води;
  • гідродинамічний: за допомогою високошвидкісного потоку води ефективно розмиваються все відкладення, що утворюються на стінках водопроводу;
  • хімічний: грунтується на застосуванні органічних реагентів, здатних розчинити всілякі речовини, іржу, що зібралися на верстатах труб, не надаючи на них негативного деформаційного впливу.

Кваліфіковані співробітники компанії «Союзбудсервіс», зробивши комбінації різних методологічних прийомів, в найкоротші терміни очистять ваш водопровід від усіляких забруднень і відкладень.

Особливості дезінфекції водогону

дезинфекция водопровода

Після проведення очисних і промивних робіт водопровід піддається дезінфекції методом хлорування протягом певного проміжку часу. Часовий інтервал і концентрація активного хлору визначається виходячи з масштабів забруднення водогону. Така ж процедура виконується і для резервуарних споруд, ємностей для збереження чистої води. Після закінчення термінів контакту хлору з поверхнями, водопровід промивають чистою водою.

Для водопровідних споруд питного водопостачання подібне очищення і дезинфекція є обов'язковою і оформляється відповідним актом виконаних робіт.

Компанія «Союзбудсервіс» - еталон в професійному очищенні водопровідних систем, тому наші фахівці працюють комплексно - виконують не тільки очисні заходи, але і ремонт, монтаж проблемних ділянок водопроводу з використанням відеодіагностичної апаратури, відновлюють роботу водогонів, прокладають внутрішнє розведення. У зимовий період наші співробітники здійснюють прогрівання завмерлих ділянок водопровідної магістралі. Після проведених компанією «Союзбудсервіс» планово-профілактичних заходів вдається в рази збільшити пропускну здатність водопроводу і звичайно домогтися істотного поліпшення якості споживаної водопровідної води.

loading