услуги крана-манипулятора

Кран-маніпулятор, що функціонує на відповідній колісній базі, просто незамінний для здійснення перевезення всіляких видів вантажів, будівельних матеріалів. За допомогою спеціальних вантажозахватних пристроїв такий агрегат без праці може підняти і перемістити будь-які великовагові вантажі:

  • кіоски
  • ларьки
  • гаражі
  • легкові автомобілі
  • дизель-генератори
  • електростанції і т.д.

Ми надаємо послуги крана-маніпулятора марки Mercedes-Benz Atego вантажопідйомністю 16 тонн, в тому числі і на вигідних умовах оренди. Подібний універсальний кран об'єднує в собі функціональні властивості самоскида, автокрана і екскаватора в поєднанні з вантажним автомобілем і комплектується причепом. А, наприклад, спеціальна грейферна установка дозволяє проводити розкопки глибиною до 6 метрів при обсязі ковша в 1 кубометр. Це дуже зручно при завантаженні великої кількості сміття або залишків пиломатеріалів. Ще однією важливою перевагою нашого маніпулятора є компактні габарити і висока маневреність, в разі неможливості одночасного використовування крана і вантажівкі. У свою чергу, це істотно знижує ваші фінансові витрати і часовий інтервал виконання комплексних заходів.

Характеристики навантажувача Mercedes Atego:

Вантажопідйомність авто16 тонн
Тип підйомного кранаPalfinger-23080
довжина платформи7,5 м
Висота борту80 см
Максимальний підйомний вага:
При вильоті стріли 10м8 тонн
При мінімальному вильоті2 тонни

Сфера застосування крана-маніпулятора обмежена проведенням вантажно-розвантажувальних робіт, переміщенням великогабаритних вантажів, перевезенням інших різних категорій вантажів. Безумовно, без крана-маніпулятора не обійтися, коли потрібен і навантажувач, і вантажопідйомник одночасно. Маючи в своєму розпорядженні подібний агрегат, можна як завантажувати, так і розвантажувати будь-які вантажі.

услуги крана-манипулятора

Компанія «Союзбудсервіс» пропонує Вам в цілодобовому режимі послуги крана-маніпулятора в межах Києва та Київської області. Наш кран здатний виконати навіть найскладніші операції, пов'язані з перевезенням як великогабаритних, так і малогабаритних важкодоступних вантажів, за допомогою спеціального оснащення - так званих захватних кліщів і розвідного павука - швидко і точно. Кран-маніпулятор здатний підняти вантаж до 1,5 тонн в вузьких заїздах і вулицях, а також доставити його в потрібний пункт призначення навіть в умовах бездоріжжя. Таким чином, мобільність, надійність і міцність нашої техніки в рази збільшує рівень ефективності і швидкості виконання поставлених замовником завдань. А додаткова комплектація автомобіля причепом збільшує можливості перевезення нестандартних і великих вантажів.

Виходячи з перерахованих вище переваг, можна з упевненістю стверджувати, що пропонований нашою компанією кран-маніпулятор - це надійний агрегат, що дозволяє надати не тільки стандартний набір послуг, але і якісно здійснити весь комплекс робіт, що вимагають філігранної точності та акуратності.

Управління краном-маніпулятором вимагає від фахівця відпрацьованих навичок, якими володіють наші досвідчені співробітники. Наші кваліфіковані водії і механіки постійно підтримують техніку в належному справному стані і нестандартно підходять до вирішення навіть самих безнадійних проблем. Тому Ви можете бути впевнені щодо якості виконання вантажно-розвантажувальних і транспортувальних робіт.

Вартість замовлення варіюється в залежності від багатьох факторів: дальності доставки вантажу, часу, місця подачі, ступеня складності, обсягів робіт, а також ваги і габаритів вантажів, що перевозяться.

Компанія «Союзбудсервіс» готова забезпечити потреби в надійній вантажній спецтехниці з урахуванням ваших побажань і в максимально короткі терміни.

loading