ремонт и монтаж трубопроводных систем

Від того наскільки вивірено, з дотриманням стандартів і технічних норм, спроектовані і змонтовані трубопровідні системи багато в чому залежить подальша безаварійна експлуатація і тривалий ресурсний потенціал інженерних комунікацій, що функціонують на об'єктах різного цільового призначення. Для якісного проведення ремонтно-монтажних робіт величезне значення також має рівень кваліфікації фахівців, оскільки інженерні системи вимагають суто професійного і компетентного підходу до здійснення такого роду технологічних процесів.

Компанія «Союзбудсервіс» надає комплексні послуги з ремонту та монтажу всіх видів трубопровідних систем: каналізаційної, опалювальної, водопровідної і т.д. Наші фахівці здійснюють розробку ексклюзивних проектів трубопроводів різного ступеня складності, підключають до інших мереж (роблять врізку в центральну магістраль), підбирають потрібні матеріали і комплектуючі.

Прокладка нових трубопроводів проводиться як безтраншейними, так і траншейними методами з проведенням земляних робіт. Одночасно будуються колодязі, колектори та інші інженерні конструкції спеціального призначення. Як правило, в якості таких об'єктів виступають септики, вигрібні і зливні ями, всілякі очисні споруди.

Якщо за проектом передбачається проведення пайки пластикових труб великого діаметра, фахівці компанії «Союзбудсервіс» за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання виконують всі види зварювання (стикове, розтрубне і електромуфтовне) для труб діаметром 20-1200 мм. Також ефективно усуваються несправності під час ремонтних робіт, замінюються пошкоджені ділянки труб, приварюються місця з'єднання полімерних труб з трубами, виготовленими з інших матеріалів.

Наші фахівці надають широкий спектр ремонтно-монтажних послуг щодо трубопровідних комунікацій власникам приватних будинків, котеджів, підприємствам, торговельним центрам і т.д.

Ми максимально індивідуально підходимо до реалізації нових проектів, зокрема, що стосується системи водопостачання майбутньої будівлі, здійснюємо детальну розробку відповідного проекту і прописуємо схеми розгалуження трубопроводів, позначаємо варіанти підведення води, вибираємо обладнання для прокладання водопровідної мережі, монтуємо внутрішні і зовнішні комунікації водопостачання (в тому числі з полімерних матеріалів). Можлива установка очисних споруд, зимового водопроводу, системи протипожежних гідрантів.

У свою чергу, якщо взяти до уваги опалювальну систему будівель, то компанія «Союзбудсервіс» має багаторічний досвід і кваліфікований персонал для якісного впровадження власних проектів опалювальних мереж, а також проведення ремонтно-відновлювальних заходів. Подібний комплекс робіт включає в себе підготовку розрахункової документації, підбір обладнання для виконання монтажу систем опалення, установку та підключення обладнання котельні і всієї мережі, встановлення теплих підлог, прокладання теплотрас, проведення ремонту опалювальної системи з будь-яких видів матеріалів (поліпропілен, мідь), тестування функціональності всієї системи.

ремонт и монтаж трубопроводных систем

Наші фахівці також готові запустити в роботу, налагодити і відновити належний рівень продуктивності вашої каналізаційної системи, її внутрішніх і зовнішніх елементів. Зокрема, це стосується зливової, дренажної, фекальної каналізації, системи побутових і господарських, виробничих стоків. Встановлюються очисні конструкції, робиться розгалуження внутрішніх каналізаційних мереж, ремонтуються аварійні ділянки трубопроводів, реанімуються колодязі.

Всі комплексні ремонтно-монтажні роботи виконуються поетапно і включають в себе не тільки початкове проектування і оформлення дозвільної документації, а й ретельний контроль запуску в експлуатацію з наданням всіх узгоджених проектно-технічних матеріалів.

Компанія «Союзбудсервіс» допоможе Вам в усуненні будь-яких несправностей, виявлених в трубопровідних мережах, впровадити нові функціональні рішення в сфері інженерних комунікацій.

loading