восстановление артезианских скважин

Водопровідна вода має природне насиченим мінеральним складом, завдяки чому здатна чинити негативний вплив на організм людини, а також приводити до швидкого зносу промислових потужностей підприємств. У зв'язку з цим актуальним стає питання обслуговування очисного обладнання як домашнього, так і промислового використання. Такий процес вимагає максимально професійного підходу. Компанія «Союзбудсервіс» подбає про ваші очисні системи, стабілізувавши їх функціонування, тим самим продовживши термін експлуатації.

Виходячи з призначення, можна виділити водоочисні системи для багатоквартирних і приватних будинків, котеджів, офісів, промислових комплексів. У свою чергу подібні системи фільтрів за принципом роботи поділяються на: вугільні, мембранні, механічні, освітлюючі і знижують кислотність, тонкого очищення (п'ятиступінчасті), зворотньоосмотичні, пом'якшувальні хімічним методом, ультрафіолетові, знезалізувальні, аераційні, хімічні, електрохімічні системи водопідготовки.

Використання тих чи інших фільтраційних систем пов'язано з технологічними особливостями забору води, її хімічними складниками, вимогами до якісних показників води.

Основними методами водоочищення є: механічні системи, системи зворотного осмосу, обробка ультрафіолетом, електромеханічні і хімічні методи. Вибір методу очищення водопровідної води залежить від сфери застосування отриманої води.

обслуживание систем очистки воды

Компанія «Союзбудсервіс» здійснює обслуговування домашнього (побутового) фільтраційного обладнання та промислових систем водообробки. У кожному індивідуальному випадку з урахуванням особливостей встановленого обладнання і умов його експлуатації визначаються періоди планового обслуговування.

Фахівці нашої компанії рекомендують періодично здійснювати очищення води, в залежності від виду фільтраційної системи:

  • для загальної фільтраційної системи води: бажано проводити процедури знезалізнення, пом'якшення, ліквідації сірководню, а також загальну грубу фільтрацію, дезінфекцію (такі заходи слід проводити 1 раз на 3 місяці);
  • для фільтраційної системи питної води побутового призначення: використовуються зворотний осмос, пуріфайери, дво-, триступенева фільтрація (подібні заходи проводяться 1 раз на 6 місяців).

Компанія «Союзбудсервіс» здійснює комплексне сервісне обслуговування будь-яких систем очищення водопровідної води, зокрема надає послуги з діагностики, монтажу і ремонту фільтраційної системи, при необхідності проводиться заміна фільтруючих елементів, усуваються протікання, тестується тиск в системі на вході-виході, загальна робота блоків управління .

В ході планового обслуговування систем фільтрації водопровідної води фахівцями компанії «Союзбудсервіс» здійснюється заміна картриджів, фільтруючих завантажень, деталей клапанів, реагентів, поповнюються запаси витратних матеріалів (таблетована сіль); через певні часові інтервали прочищаються робочі вузли системи, інжектори, змащуються рухливі деталі, промиваються і очищаються колби, ємності для реагентів. Крім того, в обов'язковому порядку проводиться експрес-аналіз для встановлення рівня жорсткості водопровідної води до і після проходження водоочисної установки, а також перевірка експлуатаційного ресурсу всіх елементів водоочисної системи з подальшим оформленням висновку про їхній стан.

Послуги компанії «Союзбудсервіс» - гарантія надійного та налагодженого функціонування ваших водоочисних інженерних комунікацій.

loading