Ремонтно-монтажные работы

Компанія «Союзбудсервіс» здійснює найбільш затребувані ремонтно-монтажні роботи. Ми маємо всі технічні можливості і кваліфікований персонал для забезпечення оперативного і якісного виконання поставлених перед нами завдань не тільки в сфері інженерних комунікацій, а й суміжних будівельних галузях. Універсальність, комплексність і здатність до оптимального комбінування послуг, що надаються - головні конкурентні переваги нашої компанії.

До кожного клієнта ми шукаємо свій підхід, щоб розібратися, що він очікує побачити, виконати його замовлення і при цьому, щоб клієнт залишився задоволений виконаною нами роботою. Наша компанія йде в ногу з часом, тому ми використовуємо новітні розробки в сфері ремонтно-монтажних робіт. Матеріали використовуємо найновіші і якісні.

Ремонт і монтаж трубопровідних систем

Ремонт и монтаж трубопроводных систем

Компанія «Союзбудсервіс» надає комплексні послуги з ремонту та монтажу всіх видів трубопровідних систем: каналізаційної, опалювальної, водопровідної і т.д. Наші фахівці здійснюють розробку ексклюзивних проектів трубопроводів різного ступеня складності, підключають до інших мереж, підбирають потрібні матеріали і комплектуючі. Всі комплексні ремонтно-монтажні роботи виконуються поетапно і включають в себе не тільки початкове проектування і оформлення дозвільної документації, а й ретельний контроль запуску в експлуатацію з наданням всіх узгоджених проектно-технічних матеріалів. Наші майстри першокласно виконують ремонтно-монтажні роботи широкого спектру, застосовуючи для цього багаторічний досвід і сучасні методики.

Детально дивіться в підрозділі «Ремонт і монтаж трубопровідних систем».

Виконання покрівельних робіт

Выполнение кровельных работ

Якість монтажу покрівлі багато в чому залежить від типу обраної покрівлі, матеріалів покриття, конструктивних особливостей, надійно виконаної установки кожного елемента. Компанія «Союзбудсервіс» здійснює професійний монтаж покрівлі для всіх типів будівель. Реалізація подібних високотехнологічних процесів проводиться нашими виключно компетентними і досвідченими фахівцями в строго визначені терміни.

Послуги нашої компанії надаються за погодженням із замовником всіх умов, кошторису використовуваних матеріалів, списку робіт і оцінки вартості виконання будівельних і покрівельних робіт.

Всі монтажні покрівельні процеси наші фахівці проводять з дотриманням строго вивірених технологій і стандартів будівництва. Дотримуючись визначених етапів, використовується найсучасніше технічне оснащення, а для кожного окремого об'єкта розробляється ексклюзивне технічне рішення.

З інформацією про послуги, якими можна ознайомитися в підрозділі «Виконання покрівельних робіт».

Асфальтування та ремонт асфальтобетонних покриттів

Асфальтирование и ремонт асфальтобетонных покрытий

Асфальтування - необхідна процедура, яка забезпечує якісне дорожнє покриття як для автомобільних доріг, спортивних треків, так і зручних пішохідних зон, майданчиків. Довговічність і зносостійкість такого покриття - результат неухильного дотримання всіх технологічних норм в процесі укладання. Компанія «Союзбудсервіс» надає якісні комплексні послуги з асфальтування та ремонту асфальтобетонного покриття в межах Києва та Київської області. Наші фахівці оперативно приступлять до створення дорожнього полотна і строго проконтролюють всі етапи повноцінного або часткового укладання асфальту, з наданням гарантії на виконані роботи.

Більш детально читайте в підрозділі «Асфальтування та ремонт асфальтобетонних покриттів».

Сантехнічні роботи

Сантехнические работы

Сантехнічні послуги включають в себе не тільки підключення санітарно-побутових приладів, усунення течі, а й проектування, монтаж всіляких інженерних систем. Компанія «Союзбудсервіс» виконує весь спектр сантехнічних заходів, затребуваних як в квартирах і приватних будинках, так і на підприємствах і установах.

Фахівці нашої компанії впораються з будь-якими завданнями побутового характеру: засмічення каналізації та системи водопостачання, течі кранів, заміна змішувачів, ванн, установка пральних і посудомийних машин, фільтраційного обладнання. Завдяки багаторічному досвіду, нам під силу і масштабніші проекти, які передбачають створення і монтування автономних опалювальних, каналізаційних та водопровідних мереж, а також підключення супутнього насосного, очисного обладнання.

Деталі дивіться в підрозділі «Сантехнічні роботи».

Зварювальні роботи

Сварочные работы

Зварювальні роботи - це цілий ряд послуг, пов'язаних з процедурою з'єднання всіляких видів матеріалів, починаючи від металів різної товщини, закінчуючи елементами електроніки. Компанія «Союзбудсервіс» виконує зварювальні роботи незалежно від ступеня складності, обсягів і технічної досяжності.

Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід, високий професіоналізм та в процесі зварювальних робіт використовують тільки самі передові сучасні технології та оснащення. Ми швидко підберемо необхідне устаткування і матеріали, найбільш економічний вид зварювання для усунення несправностей, а також реалізації вашого індивідуального проекту. Найширший комплекс послуг по всіх видах професійного зварювання від компанії «Союзбудсервіс» надається як фізичним, так і юридичним особам.

Всі подробиці в підрозділі «Зварювальні роботи».

Обслуговування насосного обладнання

Обслуживание насосного оборудования

Насосне обладнання, як і будь-яке інше, природним чином піддається ризику виходу з ладу в самий невідповідний момент, що негативно позначається на ефективності всього технологічного процесу, функціональної якості і на стан навколишнього середовища. Компанія «Союзбудсервіс» забезпечує комплексне сервісне обслуговування насосного обладнання, що включає якісне проведення всіх видів ремонтно-монтажних робіт.

Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальну насосну станцію, змонтувати її і запустити в роботу. При цьому обов'язково враховується віддаленість станції від колодязя, ймовірність перепадів напруги в мережі, втрати тиску в системі подачі води, щоб в подальшому уникнути проблем з експлуатацією.

Детальна інформація в підрозділі «Обслуговування насосного обладнання».

Монтаж жироуловлювачів

Монтаж жироуловителей

Компанія «Союзбудсервіс» надає послуги по монтажу та підключенню різних типів жироуловлювачів швидко і якісно. Така процедура гарантує вам збільшення терміну служби каналізаційних і очисних комунікацій, попередження надмірного забруднення водойм, ґрунтових вод.

Фахівці нашої компанії дотримуються всіх правил і норми при монтажі будь-яких видів жироуловлювачів, що виключає появу можливих неприємностей з подальшою експлуатацією обладнання. Ми встановлюємо датчики накопичення шкідливих речовин. Крім того, нами професійно і скрупульозно розраховується продуктивність жировловлювача, щоб його робота була коректною і максимально результативною.

Подробиці читайте в підрозділі «Монтаж жироуловлювачів».

Монтаж септиків

Монтаж септиков

Септик - це свого роду автономна міні-каналізація для дачних будиночків і котеджів, які не підключені до централізованої каналізаційної мережі. Компанія «Союзбудсервіс» здійснює професійний монтаж всіх видів і моделей септиків якісно і в чітко означені терміни.

Ми гарантуємо безперебійне функціонування септика протягом довгого часу. Здійснюємо обслуговування автономної каналізації, відкачування відходів, планово-профілактичні та очисні заходи з метою виключення в подальшому появи прикрих неполадок.

З деталями можна ознайомитися в підрозділі «Монтаж септиків».


                                  Ремонт оглядових колодязів

Ремонт смотровых колодцев

Оглядовий колодязь - це конструктивний елемент каналізаційної системи, що споруджується для здійснення контролю за її функціонуванням. Такий колодязь має діаметр від 1000 мм і оснащений спеціальним спуском для обслуговуючого персоналу. Компанія «Союзбудсервіс» проводить всі види ремонтних робіт щодо будь-яких оглядових колодязів.

Для безпосереднього здійснення ремонтних робіт, як правило, залучається бригада з кількох фахівців з чітко розподіленим фронтом завдань. Ми гарантуємо якісний ремонт оглядових колодязів з повним забезпеченням високотехнологічним обладнанням і матеріалами, проведення супутніх заходів.

Всі подробиці в підрозділі «Ремонт оглядових колодязів».

loading