Укладка асфальта

Укладання асфальту - необхідна процедура, яка забезпечує якісне дорожнє покриття як для автомобільних доріг, спортивних треків, так і зручних пішохідних зон, майданчиків. Довговічність і зносостійкість такого покриття - результат неухильного дотримання всіх технологічних норм в процесі укладання. Компанія «Союзбудсервіс» надає якісні комплексні послуги з асфальтування доріг та ремонту асфальтобетонного покриття в межах Києва та Київської області. Наші фахівці оперативно приступлять до створення дорожнього полотна і строго проконтролюють всі етапи повноцінного або часткового укладання асфальту, з наданням гарантії на виконані роботи.

Асфальтування доріг виконується з використанням сучасної асфальтоукладальної техніки в будь-який час доби. Як правило, асфальтування доріг і невеликих площ здійснюється із застосуванням гарячих ущільнюючих асфальтобетонних сумішей, щебенево-мастичного і литого асфальту. Крім того, ми застосовуємо різні типи асфальтобетонних сумішей для влаштування дорожнього покриття, в них додаються кольорові пігменти для зонування потрібних ділянок дороги. Можлива холодна укладка новітніми полімерасфальтобетоннимі сумішами.

Методи асфальтування доріг і укладання асфальту

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» застосовують кілька способів створення асфальтного покриття, зокрема:

  • ручне укладання асфальту: використовується без застосування техніки в основному для виконання асфальтирувальних робіт на об'єктах площею до 300 кв.м, вузьких ділянках (доріжки, тротуари, проїзди), в важкодоступних для спецтехніки місцях;
  • механізоване укладання асфальту: доцільна в процесі будівництва автомобільних доріг, на великих відкритих площах;
  • комбінований спосіб укладання: передбачає виконання асфальтоукладальних заходів на ділянках шириною від 2 метрів з використанням дорожньо-будівельної техніки. Ділянки, що мають складну конфігурацію або недоступні для проїзду техніки, асфальтуються вручну.

Компанія «Союзбудсервіс» здійснює Асфальтоукладні заходи як щодо великих об'єктів інфраструктурної сфери: автомобільні магістралі, дороги загального користування, міські дороги, так і об'єктів малої площи - приватні двори, під'їзди до житлових будинків, магазинів, майданчики АЗС і гаражних кооперативів тощо .

Як відбувається ремонт асфальтобетонного покриття

асфальтирование киев

Фахівцями нашої компанії виконуються різні категорії ремонтних робіт асфальту, які полягають у проведенні часткового, так званого ямкового ремонту дорожнього покриття із застосуванням різних типів ущільнюючих і модифікованих асфальтобетонних сумішей, капітального ремонту та повної реконструкції дороги.

Комплексні послуги з ямкового ремонту передбачають усунення локальних пошкоджень асфальтного полотна і ліквідацію виниклих в процесі експлуатації деформацій (ям, вибоїн, тріщин). Ми застосовуємо як традиційні методи ремонту, що включають окреслення дорожньої карти, нарізку швів, демонтаж і укладання нового асфальту, але і сучасні технології використання литої полімерасфальтобетонної суміші, інфрачервоного ремонту, струменево-ін'єкційного методу.

Різновидом ямкового ремонту можна назвати екстрені заходи із холодного укладання асфальту із застосування полімербітумних сумішей. Процес включає очищення ями від всілякого сміття, вологи, видалення шматків асфальту, прогрівання, обробку бітумною емульсією, безпосередньо укладання суміші. Такий метод досить ефективний, коли потрібно в короткі терміни відновити пошкоджену ділянку дороги з метою безпеки дорожнього руху навіть за мінусової та вогкої погоди. В такому випадку виключається застосування важкої техніки і після закінчення робіт відразу ж дозволяється експлуатація проблемної ділянки.

Повна реконструкція дорожнього полотна передбачає зняття пошкоджених верхніх шарів асфальтного покриття шляхом холодного фрезерування, подальшу обробку бітумною сумішшю і укладання нового асфальту. Додатково можна вдатися до посилення асфальтованого покриття армованою геосіткою, розширенню узбіч, перепланування дорожніх ухилів. Подібні заходи будуть сприяти підвищенню зносостійкості і довговічності дорожнього покриття.

Капітальний ремонт дороги - це вже не тільки модернізація асфальтобетонного покриття, а й реконструкція всієї дорожньої конструкції (грунтової, щебеневої і піщаної основи). Основною метою такого роду заходів часто є розширення дороги зі збільшенням кількості смуг автомобільного руху, установку розділових бар'єрів і т.д.

Компанія «Союзбудсервіс» виконує весь комплекс асфальтно-ремонтних заходів оперативно і в зручний час. Для ефективної реалізації подібних робіт ми маємо в своєму розпорядженні високотехнологічну техніку і матеріалами.

loading