обслуживание очистных сооружений

Очисні споруди - це спеціально сконструйовані інженерні системи, встановлені на підприємствах, установах сфери послуг для того, щоб мінімізувати потрапляння в навколишнє середовище всіляких шкідливих відходів і домішок. Налагоджена і безперебійна експлуатація подібних очисних установок не тільки істотно заощаджує витрачання водних ресурсів (особливо якщо мова йде про оборотне водопостачання), але і робить промислове виробництво більш екологічно безпечним.

Якщо бажаєте отримати ефективну систему очищення для свого будинку або ж підприємства, то за консультацією і з подальшим монтажем краще звертатися в компанію «Союзбудсервіс», яка має всі технічні можливості для здійснення ефективного сервісного обслуговування різних видів очисних споруд, які експлуатуються суб'єктами господарської діяльності.

Обслуговування жироуловлювачів

обслуживание жироуловителей

Жировловлювач - це свого роду відстійник для первинного очищення стічних вод. Саме в ньому вода відділяється від жирових з'єднань. Внаслідок його роботи очищена вода зливається в каналізацію, а жир осідає в відстійнику. Жировловлювач - це надійний захист каналізаційної системи від зайвого засмічення.

Для ефективного функціонування жировловлювача і решти очисного обладнання потрібно періодично відкачувати його вміст. Компанія «Союзбудсервіс» займається обслуговуванням жироуловлювачів, встановлених як в супермаркетах і закладах громадського харчування, так і великих виробничих комплексах.

Детально дивіться в підрозділі «Обслуговування жироуловлювачів».

Очищення очисних споруд автомийок

очистка очистных сооружений автомоек

Основна функція очисної установки автомийки - здійснення фільтрації стічної води шляхом очищення від нафтопродуктів, піску і всіляких забруднень. Це особливо актуально при використанні оборотного водопостачання, тобто, коли вода циркулює в замкнутій системі. В такому випадку знову очищена від домішок вода відразу надходить в розпорядження для проведення мийних робіт.

Сервісне обслуговування очисних споруд автомийок оперативно і з суворою періодичністю.

З інформацією про послуги, якими можна ознайомитися в підрозділі «Очищення очисних споруд автомийок».

Обслуговування сепараторів нафтопродуктів

обслуживание сепараторов нефтепродуктов

Сепаратор нафтопродуктів - пристрій, необхідний для очищення технічних, стічних, талих і дощових вод на ділянках, схильних до ризику забруднення нафтопродуктами. Подібне обладнання можна назвати проточним, оскільки саме в процесі проходження стічних вод здійснюється ефективна фільтрація маслянистих речовин, що затримуються в спеціальному відстійнику.

Сервісне обслуговування сепараторів нафтопродуктів дозволено тільки спеціалізованим організаціям. Компанія «Союзбудсервіс» має відповідний дозвіл на очистку подібних сепараторів.

Більш детально читайте в підрозділі «Обслуговування сепараторів нафтопродуктів».


Очищення виробничої і зливової каналізації


очистка производственной и ливневой канализации

Промислові зливові і виробничі стоки містять велику кількість органічних сполук і нафтовмісних речовин. Тому закономірно, що обслуговуванню систем зливової та виробничої каналізацій слід приділяти належну увагу. Фахівці компанії «Союзбудсервіс» допоможуть Вам подбати про ваші інженерні конструкції для очищення подібних забруднених стоків, а також зроблять планово-профілактичне очищення всієї виробничої каналізаційної системи.

У процесі регулярного професійного обслуговування легко виявляються порушення в роботі установки і вчасно проводиться ремонт. Крім того, попередня діагностика комунікацій дозволяє оцінити ступінь засміченості і кількість відкладень усередині стічних труб.

Деталі дивіться в підрозділі «Очищення виробничої і зливової каналізації».

loading