обслуживание насосного оборудования

Насосне обладнання, як і будь-яке інше, природним чином піддається ризику виходу з ладу в самий невідповідний момент, що негативно позначається на ефективності всього технологічного процесу, якості функціонування і стані навколишнього середовища. Компанія «Союзбудсервіс» забезпечує комплексне сервісне обслуговування насосного обладнання, що включає якісне проведення всіх видів ремонтно-монтажних робіт.

Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальну насосну станцію, змонтувати її і запустити в роботу. При цьому обов'язково враховується віддаленість станції від колодязя, ймовірність перепадів напруги в мережі, втрати тиску в системі подачі води, щоб в подальшому уникнути проблем з експлуатацією.

Технічне обслуговування насосного обладнання від компанії «Союзбудсервіс» являє собою:

  • діагностику і належний профілактичний догляд за елементами насосного обладнання;
  • планові техогляди з оцінкою функціонального стану системи і проведенням очисних-промивних робіт, заміни мастил, перевірки ізоляції;
  • усунення несправностей, дефектів, заміну комплектуючих;
  • виконання комплексу заходів щодо економного витрачання енергоресурсів.

Особливості ремонту насосного обладнання

обслуживание насосного оборудования

Як правило, ремонтні заходи щодо насосних станцій умовно ділять на поточний і капітальний ремонт.

Поточний плановий ремонт найчастіше полягає в здійсненні діагностичних, очисних робіт із заміною швидкозношуваних деталей. Крім того, проводиться налагодження та регулювання всіх складових компонентів насосної системи для підтримки її максимальнго працездатного стану. В процесі виконання ремонтних робіт насосний агрегат відключається від мереж, але на нетривалий час і без повного розбирання технічних елементів. У разі виявлення непередбачених пошкоджень наші фахівці їх усунуть в порядку сервісного обслуговування.

Капітальний ремонт - більш трудомісткий процес, що вимагає повного розбирання насосного агрегату, заміни або відновлення непридатних деталей і складових одиниць, пуско-випробувальних процедур після закінчення ремонтних робіт. Після здійснення капремонту технічні характеристики насоса повинні бути ідентичними параметрам нового обладнання.

Великі насоси ремонтуються безпосередньо на місці їх установки, а деталі і складові одиниці відновлюються на спецпідприємстві.

Терміни проведення поточного та капітального ремонту цілком залежать від умов та інтенсивності експлуатації насосного обладнання, відсоткового вмісту в перекачуємій воді зважених часток (високого або низького), що істотно знижує або стабілізує гарантійні терміни витрачання запасних частин згідно з технічною документацією.

Сервісне обслуговування насосного обладнання, яке забезпечує компанія «Союзбудсервіс», це не тільки початкове налагодженя і введення в експлуатацію насосної станції, але і своєчасне обстеження та виявлення причин можливих поломок, заміна запчастин та оригінальних деталей від безпосереднього виробника агрегату в максимально стислі терміни. Наші фахівці, озброєні найсучаснішим ремонтним і діагностичним обладнанням, завжди готові оперативно прийти на допомогу і навіть в складних екстрених випадках швидко ліквідувати несправності, провести регламентні профілактичні заходи, а також проконсультувати з приводу подальшої безаварійної експлуатації і ремонту насоса.

loading