Про компанію

На сьогоднішній день на ринку надання комунальних послуг працює безліч фірм, проте аж ніяк не кожна з них комплексно підходить до обслуговування інженерних комунікацій. Відмінною рисою компанії «Союзбудсервіс» є організація і забезпечення ефективного виконання абсолютно всіх видів робіт, пов'язаних з експлуатацією інженерних систем. Крім того, наші фахівці беруть на себе реалізацію всіх додаткових супутніх заходів.

Ми підлаштовуємось під Ваш графік та готові швидко реагувати на термінові виклики. Фахівці компанії «Союзбудсервіс» - це досвідчений і компетентний персонал, що працює не один рік і володіє навичками управління спеціалізованим обладнанням, зробленим за останнім словом техніки.

Наші постійні замовники - сотні організацій та підприємств - вже оцінили високий рівень сервісу, якість наданих послуг і експлуатаційну надійність обслуговуються нами комунікацій. Репутація компанії «Союзбудсервіс» - бездоганна, що надає нам реальну можливість постійно розширювати клієнтську базу, і відповідно оновлювати матеріально-технічне оснащення.

Наприклад, тільки в автопарку нашої компанії знаходяться спеціальні комбіновані машини, що поєднують в собі одночасно гидродинамічну установку і мулосос. Подібна ефективна комбінація дозволяє істотно економити витрати клієнта на усунення складних засмічень. Крім того, нашим фахівцям за допомогою сучасної апаратури під силу відновити прохідність всіх видів трубопроводів без здійснення капремонту, що не вдається здійснити при використанні застарілих машинних агрегатів. Наше потужне сучасне обладнання транспортабельне і функціонує на колісній базі автомобілів МАЗ і КАМАЗ.

Компанія «Союзбудсервіс» надає широкий комплекс послуг по сервісному обслуговуванню всіх видів інженерних систем, в тому числі автономного використання, виконує поточний і плановий ремонт, монтаж комунікацій. Наші фахівці працюють за будь-яких погодних умовах, навіть при мінусових показниках до -25 градусів. У нас функціонує власна аварійна служба, яка щодня і цілодобово приймає замовлення на екстрений виїзд.

Всі роботи, які проводились по відношенню каналізаційних, опалювальних, водопровідних, очисних, вентиляційних мереж, максимально автоматизовані, що виключає людську похибку.

Компанія «Союзбудсервіс» стежить за технологічними новинками в галузі та постійно поповнює арсенал використовуваних технічних прийомів, очисних та дезінфекційних реагентів.

Для наших нових і постійних клієнтів існує система знижок і особливі умови обслуговування. На всі види робіт ми надаємо гарантію. Тому серед наших замовників не тільки власники приватних будинків, квартир і офісів, але і великі підприємства різних галузей, супермаркети, готелі, автомийки, заклади громадського харчування, будівельні фірми.

Вартість послуг варіюється в залежності від обсягів робіт, протяжності трубопроводів, ступеня забруднення та багатьох інших факторів. Більш детально Ви можете довідатися, зателефонувавши нам за вказаними на сайті телефонами. Ми раді будемо проконсультувати Вас!

loading