ремонт и монтаж сетей канализации

Сьогодні проблема зношеності каналізаційних систем все частіше підстерігає міських жителів. Компанія «Союзбудсервіс» - лідер ринку комунальних послуг - допоможе вам усунути будь-які неполадки в інженерних комунікаціях швидко і якісно. Ми здійснюємо ремонт і монтаж каналізації на найсучаснішому обладнанні від європейського виробника і в найкоротші терміни.

Ви можете забути про архаїчне розриття траншей, зіпсований асфальт і зупинці життєдіяльності в районі аварії. Фахівці компанії «Союзбудсервіс» при ремонті каналізаційних мереж застосовують сучасні технології, що базуються на методі горизонтального буріння нафтових свердловин. Метод безтраншейного прокладання каналізаційних комунікацій особливо зручний в щільно забудованих міськіх межах. Його можна використовувати не тільки при прокладці нових мереж, але і поточному ремонті трубопроводу. Існує два способи ремонту каналізації безтраншейним методом: за допомогою спеціального пневмовідбійніка і так званого ремонта «труба в трубу».

Для реалізації першого способу застосовується Пневмопробійник, який разом зі спеціальним розширювачем і руйнівником кріпиться в одному з каналізаційних колодязів, в іншому ж розміщується анкерний пристрій з тросом, зафіксованим на лебідці. Пневмопробійник плавно рухається по трубопроводу завдяки компресору, нагнітає повітря. У той же час відбувається нарощування поліетиленових патрубків на частину нового трубопроводу, що втягується протягом усієї аварійної ділянки.

Головні переваги такого методу - відсутність блокування функціонування всієї системи водовідведення, порушення цілісності поверхні землі (весь обсяг відведених стоків тимчасово перекачується в інших колодязі) і відповідно - дискомфорту для жителів.

Для здійснення заміни старих чавунних, азбоцементних і керамічних труб новими поліетиленовими краще проводити ремонтні роботи способом «труба в трубу». У цьому випадку використовується трубопротягнуячий пристрій з пневмопривідом, яке дозволяє протягнути батоги нових труб на проблемну ділянку трубопроводу, що підлягає заміні. Для цієї процедури слід брати труби меншого діаметру, ніж існуючі.

Подібний ремонт каналізаційних мереж безтраншейним способом можна робити з колодязів, спеціально пробуреної похилій свердловини або котловану.

Особливості монтажу каналізаційних мереж

особенности монтажа канализационных сетей

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» мають величезний професійний досвід монтажу як зовнішньої, так і внутрішньої каналізаційних систем. Щоб Ваша каналізація працювала ефективно і злагоджено, звертайтеся до нас за кваліфікованою допомогою. Ми використовуємо тільки сучасне технологічне обладнання і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наша компанія не тільки проектує каналізаційні комунікації, враховуючи потреби в пропускної здатності з розрахунком її вартості, а й оперативно надає високоякісні послуги з монтажу системи з установкою потрібних приладів, чавунних або пластикових труб. У разі необхідності проводяться роботи по врізці каналізаційних труб в магістральні мережі або забезпечується повна автономія системи.

До систем внутрішньої каналізації можна віднести: побутову (для водовідведення від санітарних приладів - унітазів, раковин, умивальників, ванн, душів і т.д.); виробничу, яка застосовується в тих же цілях на підприємствах; об'єднану (змішані водовідведення та очищення побутових і виробничих стічних вод); внутрешньоводостічну (для відведення дощових і талих вод з покрівлі будівлі).

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» здійснять монтаж внутрішньої каналізації будь-якої складності, перевірять на герметичність місця стиків труб за допомогою спеціального мастила, а також мінімізують тертя між трубами системи, що частіше є першопричиною істотного скорочення терміну експлуатації внутрішньої каналізації. Крім того, при виконанні монтажних робіт наші співробітники пильну увагу приділяють якісному та надійному кріпленню труб за допомогою спеціального кріпильного хомута і перевірці міцності їх сполуки.

Монтаж зовнішньої (наружної) каналізації трохи складніше в порівнянні з внутрішньою. Компанія «Союзбудсервіс» розділяє комплекс необхідних заходів на декілька етапів:

  • підготовка проекту каналізації: включає в себе розробку відповідного проекту і розрахунків;
  • вибір обладнання для монтажу каналізаційної мережі: передбачає підбір комплектуючих - труб і очисних споруд;
  • земляні роботи: підготовка котловану і прориття траншей для прокладки трубопроводу;
  • установка очисного обладнання: передбачає підключення спеціальної очисної станції, яка забезпечить нешкідливе скидання стоків у навколишнє середовище, коли немає можливості використовувати магістральний трубопровід (якщо це передбачено проектом);
  • підключення трубопроводу, випробувальні роботи: завершальний етап перевірки на прохідність системи.

Монтажні роботи це досить трудомістка і клопітка справа, тому вимагає професійного підходу, який в майбутньому дозволить уникнути частих засмічень, витоків і появи неприємного запаху з каналізації. Наші досвідчені фахівці впораються із завданнями будь-якої складності, проконсультують вас з усіх питань і підберуть самі надійні, міцні і довговічні комплектуючі.

loading