прочистка канализации

Прочищення каналізації компанією «Союзбудсервіс» проводиться за допомогою потужної гідродинамічної машини, розташованої на шасі важких вантажних автомобілів на території Києва, Київської області і всієї України.
Промивання успішно застосовується для наступних систем каналізації:

 • внутрішньої (всередині будівель) та зовнішньої (у дворах і колекторах);
 • зовнішніх напірної і самопливної;
 • дренажної, зливової і водостічної;
 • каналізаційних колодязів і зливоприймачів.

Переваги нашого обслуговування

 1. Використовуємо сучасні методи діагностування, що дозволяють виявити засмічення і їх потенційні зосередки на будь-яких ділянках каналізаційної мережі.
 2. Працюємо з мережами водовідведення та каналізації, до складу яких входять трубопроводи діаметром 30 - 1500 мм.
 3. У холодну пору року прочищення каналізаційних мереж виконується при температурі повітря до -25 о С.
 4. Для кожної конкретної ситуації нами підбирається оптимальна спецтехніка і устаткування, що дозволяє вирішувати поставлені завдання не тільки максимально ефективно, але і з економією коштів і часу замовника.
 5. Заходи з прочищення каналізації проводяться з максимальною педантичністю, залишаючи після завершення роботи абсолютний порядок на об'єкті.

Основні об'єкти обслуговування:

 • багатоповерхові та приватні житлові будинки;
 • торгові та розважальні комплекси;
 • бізнес-центри;
 • адміністративні та громадські будівлі;
 • їдальні, кафе, ресторани та інші об'єкти громадського харчування;
 • готелі та санаторії;
 • виробничі підприємства;
 • промислові об'єкти.

Вартість прочищення каналізації

прочистка канализации

Вартість прочищення каналізації розраховується залежно від параметрів і конфігурації мережі і вимог, які пред'являються замовником. Дізнатися її для конкретної мережі можна зв'язавшись з нашими фахівцями і передавши їм вимоги, після чого буде надано цінова пропозиція (вартість, графік і склад робіт). При цьому можливі різні форми оплати, а в разі необхідності термінового прочищення - послуга надається на підставі гарантійного листа (без отримання оплати).

Запит на прочищення каналізації відправляйте на e-mail: mail@sbs.kiev.ua.


Методи прочищення каналізації

Залежно від характеру і масштабів засмічення, технічного стану і терміну служби каналізації ми застосовуємо такі методи прочищення:

Механічний

Полягає в прочищенні труб за допомогою мобільних електромеханічних систем з набором спеціальних насадок (твердосплавних, конусово-, списо-, гакоподібних, грушовидних, ланцюгових, зубчастих і т.д.), які здатні впоратися із засміченнями будь-якої складності.

Гідродинамічний

гидродинамическая прочистка канализации

Виконується за допомогою мобільного гідродинамічного устаткування або спецтехніки. Суть методу полягає в промиванні каналізаційних труб розпорошеною водою, яка подається під високим тиском (150-300 атм.) Зі спеціальної форсунки. Гідродинамічне прочищення не становить небезпеки для трубопроводу,  дозволяє повністю усунути навіть скам'янілі засмічення і донний осад, а також впоратися з органічним нальотом і твердими неорганічними відкладеннями, що утворилися за період експлуатації мережі на внутрішніх стінках труб.

Для максимальної ефективності часто застосовується комбінація механічного і гідродинамічного методу.

Як ми працюємо

аварийная прочистка канализации

Компанія «Союзбудсервіс» виконає:

 • Профілактичне (планове) прочищення. Дозволяє підтримувати технічні характеристики трубопроводів в допустимих межах і ліквідувати потенційні зосередки засмічень до настання критичних збоїв в роботі інженерної мережі. Проводиться для запобігання повторного виникнення засмічень каналізації. Регулярна профілактика каналізаційних мереж рівноцінна заміні на нові труби.
 • Аварійне прочищення. Необхідність аварійного прочищення виникає у випадковому попаданні в каналізацію габаритних предметів, будматеріалів і нерозчинного сміття, а також в разі повної або часткової дисфункції каналізації внаслідок несвоєчасного її обслуговування або недотримання основних правил експлуатації. Аварійне обслуговування здійснюється позачергово. Для оперативного виїзду нашої бригади замовник повинен надати вихідні дані - адреса і характеристики об'єкта, а також опис суті аварії.

Особливості прочищення каналізаційних систем

особенности прочистки канализационных систем

Прочищення внутрішньої каналізації передбачає очищення всієї каналізаційної системи всередині приміщення (мийки, раковини і унітази, включаючи внутрішні стояки і виходи в оглядові колодязі). Ми проводимо очищення внутрішньої каналізації в житлових будівлях, бізнес-центрах (офісах), торгово-промислових об'єктах або виробничих приміщеннях (цехи, заводи).

Прочищення зовнішньої каналізації здійснюється на ділянках від першого оглядового колодязя будівлі до колодязя міської каналізаційної магістралі. При цьому прочищаються як каналізаційні труби, так і оглядові колодязі.

Прочищення напірних і самопливних каналізаційних систем має ряд особливостей, пов'язаних з відмінностями в принципах роботи кожної з них, швидкості утворення нальоту на стінках труб. У разі засмічення самопливної каналізації знадобиться лише прочищення системи. А ось внаслідок засмічення напірної каналізації - навряд чи вдасться уникнути ремонту всього насосного обладнання.

Прочищення зливоприймачів, дренажних, зливових, водостічних труб найчастіше необхідне через надмірне засмічення листям, гілками, брудом, піском і іншим сміттям, що призводить до зменшення їх пропускної здатності. Очищення зливової каналізації, як правило, проводять раз в сезон, що дозволяє підтримувати її цілий рік в працездатному стані.

Каналізаційні колодязі потребують регулярного чищення (від декількох разів на рік до одного разу на кілька років), так як в них збирається велика кількість різноманітного сміття, що може спричинити збій у роботі всієї каналізаційної системи. Якщо нехтувати профілактичним прочищенням колодязів, висока ймовірність заплісневіння колодязів і прискорення процесів зносу інженерних комунікацій, не кажучи вже про неприємний запах і виникненні зосередків бактеріальної інфекції.

Чому засмічується каналізація

Основна причина виникнення аварійних ситуацій в каналізаційних мережах - засмічення. Вони бувають:

 1. Технологічними. Виникають внаслідок помилок в проектних розрахунках, порушень технології монтажу, а також при розстикування, фізичний знос або руйнування трубопроводу.
 2. Механічними. Утворюються в результаті попадання в систему великих предметів, господарсько-побутового та будівельного сміття.
 3. Експлуатаційними. Це найнебезпечніші і підступні засмічення, що виникають в результаті утворення на внутрішніх стінках труб в'язкого густого нальоту. Згодом він нарощує товщину і звужує просвіт трубопроводу на великих ділянках до тоненького каналу, ледь пропускає рідкі стоки.

Симптоми засмічення

Про те, що в каналізації утворився засмічення, свідчать такі ознаки:

 • неприємний запах, що поширюється із зливних отворів;
 • затримка або дисфункція зливу в кухонній мийці, ванній та іншій господарсько-побутовій сантехніці;
 • зворотні викиди стічних вод при пікових навантаженнях;
 • протікання труб в місцях стиків, розгалужень і на поворотах;
 • сторонні звуки в системі при зливі.

Прочищення каналізації: навіщо це потрібно

Так чи інакше, навіть при дбайливому і акуратному відношенні користувачів до системи уникнути засмічень каналізації практично неможливо. На щастя, існує ефективний метод профілактики даної проблеми. Його застосування практично повністю виключає ймовірність утворення експлуатаційних і механічних засмічень і дозволяє завжди тримати інженерну мережу в справному стані, не допускаючи виникнення аварій. Це не що інше, як прочищення каналізації. Суть методу дуже проста і полягає у видаленні з труб:

 • жирових, сольових, кальцієвих і інших органічних і неорганічних відкладень;
 • залишків господарсько-побутових і харчових відходів;
 • габаритних предметів і побутового сміття;
 • скам'янілого донного осаду;
 • текстильних і целюлозних пробок;
 • коренів дерев та іншої рослинності.

Повноцінне прочищення каналізації неможливо виконати підручними засобами. Адже ні хімія, ні гаряча вода, ні ручний сантехнічний інструмент не здатні дістатися до далеких ділянок трубопроводу, на яких утворилися осередки засмічення. Отже, найрозумніше рішення - доручити прочищення каналізаційної мережі фахівцям, які мають у своєму розпорядженні необхідні для цього інструмент, обладнання і, звичайно ж, практичний досвід.

loading