обслуживание очистных сооружений автомоек

Зазвичай, очисна споруда для автомобільної мийки монтується з метою дотримання законодавчих природоохоронних норм, а також підвищення рентабельності та економічності мийної станції. Крім того, застосування подібного очисного обладнання також доцільно через відсутність централізованого водовідведення.

Основна функція очисної установки автомийки - здійснення фільтрації стічної води шляхом очищення від нафтопродуктів, піску і всіляких забруднень. Це особливо актуально в разі використання оборотного водопостачання, тобто, коли вода циркулює в замкнутій системі. В такому випадку знову очищена від домішок вода відразу надходить в розпорядження для проведення мийних робіт. Подібне очищення дає можливість істотно скоротити витрату води на автомийці.

Компанія «Союзбудсервіс» проводить сервісне обслуговування очисних споруд автомийок оперативно із суворою періодичністю.

Всі заходи, пов'язані з обслуговуванням очисних установок автомийних станцій, відбуваються в кілька етапів. Спочатку нашими фахівцями оцінюється технічний стан всієї системи і її елементів, перевіряється працездатність агрегатів і вузлових з'єднань. Потім замінюється, ремонтується або видаляється фільтруючі елементи. Далі за допомогою потужної гідродинамічної установки промиваються трубопроводи та робочі ємності. Завершальним етапом є тестування очисної установки і подальший запуск в роботу.

обслуживание очистных сооружений автомоек

У комплекс послуг з обслуговування мийних станцій, які надає наша компанія, входить:

  • промивання фільтра механічного очищення за допомогою подачі чистої води через шланг на деякий час, до моменту освітлення фільтруючого матеріалу (рекомендується проводити раз на тиждень, після закінчення роботи мийки);
  • промивання установки очисної споруди для видалення накопленого затверділого осаду (проводиться раз на місяць);
  • здійснення загального контролю інженерної системи управління і налагодженого функціонування всіх робочих вузлів;
  • вивезення та утилізація відкачених відходів.

Крім того, нашими фахівцями враховуються особливості обладнання, що використовується на автомийці. У разі застосування піноутворюючіх миючих засобів, в оборотну воду додаються спеціальні піногасячі речовини, щоб запобігти рясне виділення піни з очисного пристрою. Якщо з пристрою з'явився неприємний запах, здійснюється промивка з перекисом водню.

Щоб запобігти зниженню продуктивності очисного обладнання автомийки, фахівці компанії «Союзбудсервіс» настійно рекомендують систематично проводити заміну засміченних фільтрів. Періодичність заміни комплектуючих в основному залежить від початкового рівня забрудненості стічних вод і експлуатаційної завантаженості автомийки.

Компанія «Союзбудсервіс» гарантує стабільну і безперебійну роботу вашої очисної установки за умови проведення регулярних профілактичних промивально-відкачуючих заходів.

loading