выполнение кровельных работ

Монтаж покрівлі - досить трудомісткий, складний і клопіткий процес, що вимагає від працівників високої кваліфікації і відточених навичок. Тут багато що залежить від типу обраної покрівлі, матеріалів покриття, конструктивних особливостей, якісно виконаної установки кожного елемента. Компанія «Союзбудсервіс» здійснює професійний монтаж покрівлі для всіх типів будівель. Реалізація подібних високотехнологічних процесів проводиться нашими виключно компетентними і досвідченими фахівцями в строго визначені терміни.

Покрівля - це аж ніяк не просто дах будівлі, це її верхній покрив, який служить захистом від вітру, вологи та холоду. Закономірно, що найбільш відповідальними і непростими є процедури установки і вибору покрівельного матеріалу. Тому до нього висуваються підвищені вимоги: міцність, водовідштовхувальні властивості, термо- і морозостійкість. Покрівельні роботи включають в себе значний обсяг завдань за функціональним облаштування даху: починаючи від підбору матеріалів, закінчуючи установкою мансардних вікон і водсотків на вже змонтований дах.

Компанія «Союзбудсервіс» виконує весь комплекс покрівельних робіт, пов'язаних з монтажем, облаштуванням, утепленням і ремонтом даху, що включають в себе:

  • монтаж і облаштування несучої конструкції даху будь-якого ступеня складності;
  • безпосередній монтаж покрівлі;
  • теплоізоляцію покрівлі;
  • облаштування покрівлі з  металочерепиці, профнастилу, сендвіч-панелей, що спрямовується, м'якою, фальцевою, мідної крівлі;
  • комплектацію снігоутримувачами, водостоками, покрівельної огорожею, вентиляційними виходами, мансардними вікнами, протипожежними захисними засобами і т.д.

Наші фахівці допоможуть Вам серед величезної кількості покрівельних покриттів вибрати найоптимальніше, якісне, відповідаючи при цьому висунутим параметрам і одночасно економічно доцільне. Крім того, фахівці зроблять всі виміри і розрахунки кроквяної системи з урахуванням навантажень, атмосферних явищ і властивостей покрівельного матеріалу.

выполнение кровельных работ

Безпосередньо перед монтажем покрівлі фахівці компанії «Союзбудсервіс» здійснять всі необхідні заходи щодо ефективної ізоляції, що забезпечують надійну паро-, гідро- і теплостійкість.

Наші професійні покрівельники виконують збірку, ремонт і реконструкцію покрівельного покриття, а також встановлюють водостічні і кроквяні системи з наданням гарантії.

Послуги нашої компанії надаєтюся за погодженням із замовником всіх умов, кошторису використовуваних матеріалів, списку робіт і оцінки вартості виконання будівельних і покрівельних робіт.

Всі монтажні покрівельні процеси наші фахівці реалізують з дотриманням строго вивірених технологій і стандартів будівництва. Дотримуючись позначених етапів, використовуються найсучасніше технічне оснащення, а для кожного окремо об'єкта розробляється ексклюзивне технічне рішення.

Ми подбаємо, щоб ваша покрівля впоралася максимально покладених на неї функцій: надійність і міцність, стійкість до перепадів температур, гідронепроникненість, простота в обслуговуванні, легкість конструкцій, довговічність, звукоізоляційні властивості, естетична привабливість і гармонійність.

Будьте впевнені, що, звернувшись в компанію «Союзбудсервіс», Ви зможете розраховувати на індивідуальний підхід, оптимальне поєднання ціни та якості послуг, що надаються, а також гарантійні умови обслуговування після проведення всіх покрівельних заходів.

loading