обслуживание систем канализации

Обслуговування систем каналізації є основним видом діяльності компанії «Союзбудсервіс». Багаторічний досвід роботи, сучасна технологічна база, висококваліфіковані фахівці - все це дозволяє надавати якісні послуги з прочищення каналізації, асенізації, відеодіагностики труб, ремонту та монтажу каналізаційних систем. До того ж, у нас працює цілодобова каналізаційна аварійна служба - телефонуйте!

Фахівці нашої компанії успішно працюють протягом багатьох років і мають колосальний досвід підтримки надійних експлуатаційних потужностей будь-яких інженерних комунікацій, про що свідчать численні позитивні відгуки наших клієнтів.

Будь-які інженерні комунікації з часом потребують планового обслуговування, регулярне проведення якого здатне продовжити термін експлуатації системи. Комплексне обслуговування каналізації - запорука її безперервної і налагодженої роботи, збереження функціональних властивостей і запобігання позаштатних ситуацій.

Якщо у Вас виникла потреба професійного прочищення каналізації, асенізації, ремонту або монтажу інженерних мереж - звертайтеся до нас!

Прочищення каналізації

прочистка канализации

За допомогою кращого професійного обладнання ми надаємо увесь спектр послуг з прочищення каналізації для будь-яких мереж. Прочищення каналізації проводиться гідродинамічним і механічним способом - методами. Ми проводимо як планово-профілактичну, так і аварійну прочищення внутрішньої, зовнішньої, зливової каналізації. Скористатися нашими послугами можуть фізичні та юридичні особи: мешканці багатоквартирних або приватних будинків, об'єкти торговельної інфраструктури, підприємства і виробничо-промислові комплекси. Фахівці компанії «Союзбудсервіс» підберуть оптимально-результативний метод прочищення каналізаційних мереж і нададуть гарантію на все технічне обслуговування.

Детально дивіться в розділі «Очищення каналізації».

Асенізація

ассенизация

Компанія «Союзбудсервіс» надає комплексні послуги асенізатора і мулососа жителям приватних будинків, власникам дач і котеджів, підприємствам, які не підключені до централізованої каналізаційної системи. Ми спеціалізуємося на відкачування різноманітних відходів та відкладень з ретельним дотриманням усіх екологічних вимог в максимально стислі терміни. Після проведення викачування ми самостійно проведемо їх утилізацію.

Ми маємо великий парк асенізаторів і мулососів, що дозволяє нам запропонувати Вам кращу якість за мінімальною ціною. До того ж для нас немає обмежень ні в обсягах виконуваної роботи, ні в її складності.

З інформацією про послуги, що надаються асенізатором можна ознайомитися в розділі «Асенізація».

Відеодіагностика каналізації

видеодиагностика

При наданні комплексних послуг з прочищення і ремонту трубних систем ми використовуємо сучасну відеодіагностіческую апаратуру, яка дозволяє візуально оцінити стан трубних систем, і правильно підійти до усунення проблеми. Відеокамера з високою роздільною здатністю і регульованою фокусуванням здатна відшукати і зафіксувати на носій інформації все вигини проблемних або аварійних каналізаційних систем. Така телеінспекція дає можливість вибрати відповідний метод усунення аварійної ситуації, а також проконтролювати підсумковий результат після проведених очисних або ремонтних робіт.

Проведення відеодіагностики каналізації дозволяє оптимізувати витрати на виконання ремонтних робіт, скоротити їх вартість і час проведення.

Більш детально читайте в розділі «Відеодіагностика каналізації».

Ремонт і монтаж мереж каналізації

ремонт и монтаж сетей канализации

Компанія «Союзбудсервіс» виробляє не тільки планово-профілактичне і аварійне обслуговування каналізаційних систем, а й ремонт існуючих і монтаж нових трубопроводів. Наші кваліфіковані фахівці застосовують новітні методи ремонту каналізаційних мереж, включаючи безтраншейні. Проектування і монтаж нових інженерних комунікацій проводиться поетапно.

Терміни виконання наших робіт завжди мінімальний - ми дбайливо ставимося до свого і Вашого часу і можемо проводити роботи в будь-який час доби.

Подробиці дивіться в розділі «Ремонт і монтаж мереж каналізації».


Аварійна каналізації

аварийная канализации

Фахівці аварійної служби «Союзбудсервіс» готові в екстреному порядку здійснити виїзд на місце аварії і оперативно усунути будь-яке протікання або неполадку. Ми працюємо цілодобово і максимально швидко виїжджаємо на аварійний об'єкт. Наше професійне обладнання забезпечує ефективну ліквідацію проривів каналізаційних магістралей, прочищення засмічених трубопроводів, відкачування всіляких відходів.

Служба аварійного прочищення каналізації працює на території всієї України і готова виїхати для усунення аварії на протязі 15 хвилин.

Деталі - в розділі «Аварійна каналізації».


Обстеження колодязів

обследование колодцев

Нормальне функціонування каналізації безпосередньо залежить від того наскільки часто виконується комплексне обстеження і своєчасне очищення каналізаційних колодязів від усіляких видів відкладень. Компанія «Союзбудсервіс» здійснює всі необхідні заходи, пов'язані з обстеженням, прочищенням і ремонтом каналізаційних колодязів.

Ми маємо в своєму арсеналі кілька способів усунення всіляких забруднень і нашарувань, кожен з яких забезпечує ефективну очистку каналізаційної системи. Завдяки оптимальній комбінації апробованих методів і наявності сучасного обладнання, фахівцям компанії «Союзбудсервіс» вдається легко і швидко впоратись з ліквідацією засмічень каналізаційних колодязів, відновити їх функціональні можливості, якісно провести планово-профілактичні очисні заходи.

Всі подробиці читайте в розділі «Обслуговування колодязів».

Розморожування каналізації

разморозка канализации

Від того наскільки технологічно правильно і з урахуванням мінусових температур змонтована каналізація залежить подальша експлуатація, морозостійкість стічного трубопроводу, частота виникнення аварійних ситуацій. Компанія «Союзбудсервіс» виконує весь комплекс заходів по розморожуванню каналізаційних мереж якісно і в стислі терміни.

Завдання з розморожування зливної труби в зимовий період нам цілком посильне. Фахівці нашої компанії використовують кілька ефективних методик щодо усунення промерзання каналізаційних труб, які забезпечують надійне відновлення працездатності всієї системи інженерних комунікацій.

З деталями можна ознайомитися в розділі «Розморожування каналізації».

Ліквідація затоплень

ликвидация затоплений

Поява всіляких затоплень є або наслідком аварійної ситуації, або виникає у весняний період, коли посилюються процеси танення снігу. В результаті виникнення таких неприємних обставин, безумовно, слід негайно усунути несправності, відкачати воду або всілякі нечистоти, а також якісно прочистити систему.

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» за допомогою сучасної техніки швидко впораються з проблемою екстреного затоплення будь-яких приміщень, каналізаційних відгалужень шляхом використання сучасних апаратних комплексів з відкачування води, зокрема мотопомпи та мулососа.

Детальна інформація в розділі «Ліквідація затоплень».

Співробітники компанії «Союзбудсервіс» завжди допоможуть Вам підтримувати інженерні комунікації в справному стані, провести поточні ремонтні роботи та оцінити технічний стан зазначених об'єктів, а також необхідні обсяги робіт для здійснення подальшого обслуговування.

Ми гарантуємо високу якість послуг, що надаються, застосовуємо новітні методики прочищення каналізаційних мереж. Тому Вам не варто турбуватися з приводу кінцевого результату. Довіртеся професіоналам компанії "Союзбудсервіс", і Ви отримаєте компетентну допомогу з усіх питань.

loading