аварийная служба

Аварійна служба каналізації працює цілодобово без вихідних!

Ви можете зателефонувати нам в будь-який час доби і дізнатися всю необхідну інформацію з приводу екстреного виїзду на проблемний об'єкт, попередньої вартості послуг, що надаються, можливості проведення робіт без авансової оплати.

Компанія «Союзбудсервіс» - лідер ринку надання комунальних послуг фізичним та юридичним особам. До нас можуть звернутися як мешканці багатоповерхових будинків, власники котеджів, так і власники закладів громадського харчування, автомийок і автосервісів, торгових центрів, підприємств.


Аварійна служба компанії «Союзбудсервіс» гарантує:

  • цілодобове виконання робіт, також у вихідні та святкові дні;
  • терміновий виїзд аварійної бригади фахівців протягом години на проблемний об'єкт;
  • повне усунення всіх несправностей різного рівня складності, відновлення функціонування системи;
  • застосування новітніх технологічних методів, передового обладнання європейського виробництва в поєднанні з величезним професійним досвідом наших фахівців.

Ми оперативно обслуговуємо всі види інженерних комунікацій: каналізаційні, водопровідні (як гарячого, так і холодного водопостачання), опалювальні, вентиляційні системи, всілякі очисні споруди, а також здійснюємо ремонтно-монтажні роботи, відеодіагностику і багато іншого.

Наша аварійна служба впоратися навіть з тими нерозв'язними ситуаціями, з яким не вдалося впоратися іншим компаніям. Ми працюємо в Києві та Київській області.

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» виїжджають на місце аварії в максимально стислі терміни після надходження виклику на диспетчерський пункт. Виходячи з обставин події, ми проводимо попередню відеодіагностику проблемної ділянки, підбираємо оптимальне сучасне обладнання, застосовуємо найефективніші прийоми усунення аварійної ситуації.

Ви можете не хвилюватися за кінцевий результат, ми прочистимо, відновимо і відремонтуємо всі комунікації швидко і якісно з використанням високотехнологічних засобів і матеріалів.

Аварійна служба компанії «Союзбудсервіс» має величезний досвід ліквідації аварій і їх наслідків. Ми завжди готові проконсультувати Вас, як надалі уникнути появи подібних неприємностей, а також здійснити належний комплекс профілактичних заходів.

Після виконанні всіх запланованих робіт інженерні системи повністю відновлюють свою продуктивність і прохідність, підвищується їх ресурсний потенціал і довговічність. До того ж, застосування нашими фахівцями додаткових антикорозійних і інших протизносних засобів дозволяє істотно продовжити терміни експлуатації інженерних мереж.

Зверніть увагу, що несвоєчасне проведення комплексних профілактичних заходів, погіршує стан комунікацій і провокує часте виникнення аварійних ситуацій.

Всю необхідну інформацію Ви отримаєте, зателефонувавши нам.

loading