обслуживание систем водоснабжения

Обслуговування систем водопостачання - один з основних напрямків роботи компанії «Союзбудсервіс». Наші співробітники готові надати весь комплекс послуг, пов'язаних з відновленням артезіанських свердловин, очищенням і дезінфекцією всіляких резервуарів для зберігання чистої води, роботою системи водопостачання гарячої та холодної води, а також функціонуванням водоочисного обладнання побутового та професійного призначення.

Ми маємо найкраще обладнання, що дозволяє нам проводити будь-які ремонтні, відновлювальні та профілактичні роботи з водопровідними системами будь-якої конфігурації і будь-якої складності. До того ж ми виконуємо комплексні роботи починаючи від етапу проектування і отримання дозвільних документів, закінчуючи здачею об'єкта в експлуатацію з оформленням відповідних документів.

Відновлення артезіанських свердловин

восстановление артезианских скважин

Компанія «Союзбудсервіс» здійснює всі види робіт, починаючи від діагностики і ремонту, закінчуючи очищенням і відновленням експлуатаційних можливостей артезіанської свердловини. Фахівці компанії «Союзбудсервіс» реанімують функціональні можливості свердловин водопостачання будь-якого діаметру і глибини залягання, відновивши і навіть збільшивши продуктивність свердловини.

У процесі виконання робіт ми застосовуємо тільки сучасні технологічні методи, а також ефективне спецобладнання, апробовані на великій кількості проблемних об'єктів.

Детально дивіться в підрозділі «Відновлення артезіанської свердловини».

Очищення і відновлення резервуарів чистої води

Очистка и восстановление резервуаров чистой воды

Ми здійснюємо комплексні заходи з очищення та відновлення резервуарів і ємностей для чистої води від всіляких видів відкладень і бруду. Звернувшись в компанію «Союзбудсервіс», Ви також зможете провести капітальний ремонт водонапірних веж, включаючи фарбувальні, зварювальні роботи, заміну трубопроводу та обладнання. Крім того, ми обслуговуємо водонапірні башти, резервуари чистої води з метою профілактичного контролю за якістю води, яка зберігається, відстеження її рівня в ємностях, загального санітарного стану комунікацій.

Інформація про послуги з якими можна ознайомитися в підрозділі «Очищення і відновлення резервуарів чистої води».

Очищення і відновлення резервуарів гарячої та холодної води

Очистка и восстановление резервуаров горячей и холодной воды

Як і будь-яка інженерна система, водопровід потребує своєчасної очистки. Компанія «Союзбудсервіс» має великий досвід проведення очисних та дезінфекційних заходів. Кваліфіковані співробітники нашої компанії в найкоротші терміни очистять ваш водопровід від усіляких забруднень і відкладень, а також продезинфікують його. Проводяться не тільки очисні заходи, але і ремонтно-монтажні роботи на проблемних ділянках водопроводу з використанням відеодіагностичної апаратури. Після проведених компанією «Союзбудсервіс» планово-профілактичних заходів вдається досягти збільшення пропускної здатності водопроводу і звичайно домогтися істотного поліпшення якості споживаної водопровідної води.

Більш детально читайте в підрозділі «Очищення і відновлення резервуарів гарячої та холодної води».

Обслуговування систем очищення води

Обслуживание систем очистки воды

Сьогодні актуальним є питання обслуговування водоочисних комунікацій як домашнього, так і промислового призначення. Компанія «Союзбудсервіс» подбає про ваші очисні системи, відновивши їх функціонування відповідно до експлуатаційних норм. Наші фахівці здійснюють комплексне сервісне обслуговування будь-якого виду водоочисного обладнання, зокрема надають послуги з діагностики, монтажу і ремонту фільтраційних систем. Також наша компанія надає повний спектр послуг від ремонту і відновлення непрацездатного обладнання з водоочищення до сервісного обслуговування наявних робочих систем з метою підвищення їх надійності та збільшення терміну експлуатації.

З деталями ви можете ознайомитись в підрозділі «Обслуговування систем очищення води».

Розморожування трубопроводів

разморозка трубопроводов

Водопровідні труби в зимовий час схильні до ризику промерзання. Надалі крижані затори в інженерних комунікаціях можуть стати причиною порушень експлуатаційних функцій інженерних комунікацій. Компанія «Союзбудсервіс» надає повний спектр послуг по розморожуванню трубопроводів водопостачання.

Перш ніж приступити до відігрівання трубопроводу, фахівці нашої компанії оцінюють місцезнаходження промерзлої ділянки і, виходячи з розмірів крижаний пробки, ступеня складності проблеми, визначають найефективніший метод (або комбінацію методів) її рішення. Як правило, перевага віддається здійсненню розморожування за допомогою сучасної гідродинамічної установки, яка відігріває і одночасно прочищає труби. У воду можуть додаватися хімічні засоби, що сприяють швидкому усуненню супутніх засмічень.

З деталями можна ознайомитися в підрозділі «Розморожування трубопроводів».

loading