Переваги компанії «Союзбудсервіс»

Главная
Професіоналізм
Більше 15 років на ринку
Главная
Якість
Нове, сучасне обладнання
Главная
Оперативність
Аварійна служба 24/7

Ми володіємо величезним досвідом усунення всіляких неполадок і аварійних ситуацій, притаманних комунальній сфері. Великий парк професійної техніки і обладнання, компетентний персонал - запорука ефективної діяльності нашої компанії. Наші фахівці не тільки надають послуги з проведення планово-профілактичних заходів, а й здійснюють поточний ремонт та монтаж.

Про компанію «Союзбудсервіс» Виконуємо роботу, яку не можуть виконати інші!

У пакет послуг від компанії «Союзбудсервіс» для власників квартир, котеджів і приватних будинків входить:

 • планово-профілактична, аварійне прочищення внутрішньої, зовнішньої, зливової каналізації;
 • комплексні послуги асенізатора і мулососа - відкачка різноманітних відходів та відкладень з ретельним дотриманням усіх екологічних вимог;
 • відеодіагностіка каналізації за допомогою спеціального відеообладнання;
 • ремонт та монтаж мереж каналізації із застосуванням новітніх методів, включаючи безтраншейні;
 • здійснення виїзду на місце аварії в екстреному порядку і оперативне усунення будь-яких протікань, проривів, засмічень або неполадок;
 • реанімація свердловин водопостачання будь-якого діаметру і глибини залягання, відновлення і збільшення продуктивності;
 • видалення всіляких видів відкладень і бруду з резервуарів чистої води;
 • очищення та дезінфекція водогонів гарячої та холодної води;
 • очищення, діагностика, монтаж і ремонт фільтраційних систем;
 • видалення накипу та інших видів відкладень, що засмічують батареї, котли, радіатори і труби;
 • очищення всіх видів котлів і теплообмінників;
 • усунення та запобігання будь-яких неполадок і аварій на магістральних трубопроводах теплопостачання (теплотрасах);
 • очищення та діагностика жіроулавліваючий пристроїв;
 • очищення установки автомийки за допомогою спецобладнання;
 • відкачка і промивка сепараторів нафтопродуктів;
 • очищення виробничої і зливової каналізації;
 • ремонт та монтаж трубопровідних систем;
 • виконання покрівельних робіт;
 • асфальтування та ремонт асфальтобетонних покриттів на деформованих ділянках;
 • сантехнічні роботи по установці і ремонту устаткування;
 • зварювальні роботи;
 • очищення насосного обладнання;
 • обстеження інженерних мереж шляхом відеодіагностики;
 • доставка технічної води;
 • надання автомобіля з краном маніпулятором, самоскида для перевезення вантажів.

Главная

Компанія «Союзбудсервіс» не співпрацює зі структурами-підрядниками. Всі ремонтні, установчі, очисні, діагностичні та планово-профілактичні процедури виконуються на власному високотехнологічному обладнанні і спецтранспорт.

Главная
Звернення до компанії
Главная
Замовлення послуги
Главная
Виконання робіт
Главная
Виїзд бригади на об'єкт
Главная
Гарантія

Предприятия, фабрики, заводы
Підприємства, фабрики, заводи
Рестораны, кафе, супермаркеты, общепит
Ресторани, кафе, супермаркети, заклади громадського харчування
Квартиры, коттеджи, частные дома
Квартири, котеджі, приватні будинки
Торговые центры, бизнес центры, гостиницы
Торгові центри, бізнес центри, готелі
Автомоечные станции, СТО
Автомийні станції, СТО

Наша компанія надає підприємствам промислового і харчового сектора економіки, заводам і фабрикам всіх галузей комплексні послуги із забезпечення оптимізованого функціонування комунальних мереж в екстреному порядку.

Наші фахівці проводять відповідне компетентне сервісне обслуговування наявних інженерних комунікацій, яке передбачає регулярне проведення планових профілактичних і діагностичних заходів. У разі виникнення аварії на місце події терміново виїжджає аварійна бригада. На всі види робіт надається гарантія, тому Ви можете бути впевнені в якісному виконанні необхідних очисних процедур і оперативному усуненні виявлених несправностей.

Об'єкти сфери послуг (харчова галузь) гостро потребують регулярного професійному сервісному обслуговуванні інженерних комунікацій. Фахівці нашої компанії готові надати технічну допомогу будь-якого ступеня складності, що вимагає необхідного кваліфікованого підходу. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та витратні матеріали, що забезпечує довговічну і надійну експлуатацію комунальних мереж.

Найбільш пильну увагу заслуговує функціональне забезпечення закладів громадського харчування. Навантаження на очисні та вентиляційні системи тут особливо великі, тому щоб уникнути перебоїв в їх роботі, слід своєчасно і з суворою періодичністю робити відповідні планово-профілактичні заходи.

Одним з важливих чинників забезпечення нормальної життєдіяльності людини закономірно можна вважати налагоджену роботу всіх інженерних комунікацій, безперебійно функціонуючих в межах квартири, заміського котеджу або приватного будинку. Саме для власників нерухомості наша компанія розробила спеціальний пакет послуг, що дозволяє задовольнити найбільш поширені запити як мешканців багатоквартирних, так і приватних будинків.

Для категорії висотних будинків, наші фахівці підготували пропозиції, пов'язані переважно з обслуговуванням систем водопостачання, каналізації, опалення, фільтраційного обладнання, що включають проведення всіляких ремонтно-монтажних та сантехнічних робіт.

Наша компанія без перебільшення є лідером ринку комунальних послуг, а наш компетентний персонал і великий парк сучасної техніки дозволяє цілодобово забезпечувати належне функціонування всіх інженерних мереж, включаючи автономні.

Для торгових та бізнес-центрів, а також готелів нами передбачено ряд комплексних пропозицій, спрямованих на підтримання оптимальної працездатності і бездоганного експлуатаційного рівня систем водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, очищення і т.д. У непередбачених і аварійних випадках наші фахівці здатні швидко здійснити заміну комплектуючих, усунути несправності будь-якого ступеня складності, зробити установку нового обладнання. Саме комплексний підхід до проведення необхідних сервісних заходів відрізняє нас - професійну компанію з замкненим циклом робіт - від містечкових організацій, що виконують в основному разові процедури.

Очисні споруди на автомобільних мийках і станціях технічного обслуговування монтується з метою дотримання законодавчих природоохоронних норм, підвищення рентабельності та економічності таких об'єктів інфраструктури. У свою чергу, використання оборотного водопостачання, зважаючи на відсутність централізованого водовідведення, вимагає проведення своєчасних і регулярних планово-профілактичних заходів щодо задіяних інженерних комунікацій.

Наша компанія здійснює комплексне обслуговування автомийних і сервісних станцій з урахуванням специфіки їх функціонального оснащення. Крім того, ми також пропонуємо скористатися стандартним набором послуг, що надаються нашими фахівцями для підтримки стабільної та безперебійної роботи всіх інженерних систем станцій.

loading