обслуживание жироуловителей

Сьогодні в силу розвитку харчової індустрії і підприємств, що переробляють тваринні і рослинні жири, в стічних водах стало катастрофічно підвищуватися вміст масел і жирів. Щоб цей показник знизився і відповідав законодавчим нормативам, в установах громадського харчування, супермаркетах і магазинах з відділами кулінарії, а також м'ясної і рибної переробки, на підприємствах тваринництва, виробництвах рослинних масел і кормів, консервів, заводах миловаріння і переробки птиці, повинні встановлюватися спеціальні пристрої - жироуловлювачі.

Жировловлювач - це свого роду відстійник для первинного очищення стічних вод. Саме в ньому вода відділяється від жирових з'єднань. В результаті його роботи очищена вода зливається в каналізацію, а жир осідає у відстійнику. Жировловлювач - це надійний захист каналізаційної системи від зайвого засмічення.

Для ефективного функціонування жировловлювача і решти очисного обладнання потрібно періодично відкачувати його вміст. Компанія «Союзбудсервіс» займається обслуговуванням жироуловлювачів, встановлених як в супермаркетах і закладах громадського харчування, так на великих виробничих комплексах.

Особливості очищення жироуловлювачів

очистка жироуловителей

Існує кілька видів жироуловлювачів, в залежності від пропускної спроможності та обсягів накопичення жиру, виділяють: стандартні (для побутового застосування і використання в невеликих кафе), професійні (встановлюються в закладах громадського харчування, супермаркетах невеликих підприємствах з переробкою продуктів тваринництва і виробництва рослинного масла) і промислові (використовується на великих заводських комплексах).

Типова конструкція жировловлювача складається з двох камер: для попередньої очистки води і власне відділення жиру. Для простих моделей пристроїв рекомендується здійснювати очищення камери відділення жирового осаду мінімум чотири рази на рік. Ретельне очищення жировловлювача, а також повноцінне технічне обслуговування слід проводити раз на рік. Найчастіше на підприємствах, оснащених професійними жировловлювачами, є датчики, що сигналізують про необхідність очищення пристрою.

У разі недотримання правил експлуатації жировловлювача, в ньому накопичується надзвичайно великий обсяг відходів, його робота робиться нестабільною, з'являється неприємний запах, а з плином тривалого періоду жировий осад твердіє і остаточно паралізує функції пристрою. В кінцевому підсумку уникнути ремонту або повної заміни навряд чи вдасться.

Процедура очищення жировловлювача спочатку передбачає видалення крупного сміття одночасно з ліквідацією засмічень і промиванням резервуара. Тільки після цього відкачується жирова маса і за допомогою спеціальних засобів додатково очищається накопичувальна ємність.

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» очищають жироуловлювачі ручним або автоматизованим способом. Переважно вручну чистять побутові жироуловлювачі, встановлені під мийку, - спочатку його від'єднують від трубопроводу, потім видаляються жирові відкладення, встановлюють на місце і наповнюють водою, щоб перевірити конструкцію на герметичність. З метою виключення будь-яких запахів застосовується додаткова обробка парою.

Автоматизована чистка передбачає видалення всіх жирових домішок за допомогою потужної асенізаторської машини і частіше може бути застосована до промислових жировловлювачів. Приєднаний до жировловлювача насос швидко і ефективно відкачає наявний обсяг забрудненої рідини. Таким чином, звільнена ємність відстійника переходить до наступного етапу - промиванню шляхом подачі струменя води під високим тиском.

Компанія «Союзбудсервіс» здійснює технічне обслуговування жироуловлювачів, яке включає в себе діагностику, очистку та промивку всіх деталей обладнання. Фахівці нашої компанії проводять всі заходи регулярно і своєчасно, оскільки це гарантія надійної і якісної експлуатації жировловлювача. Ми розрахуємо оптимальну кількість чисток, виходячи із затверджених норм водовідведення. Однак важливим фактором тут є інтенсивність використання накопичувального пристрою, обсяги продуктивності жировловлювача, та інших умов функціонування обладнання.

Сервісне обслуговування жироуловачів від компанії «Союзбудсервіс» включає в себе:

  • стандартне очищення жировловлювача (промивка тільки однієї камери);
  • комплексний технічний супровід (крім повного очищення пристрою, фахівці здійснюють прочищення водовідвідних каналізаційних труб);
  • утилізацію жирових відкладень (за бажанням клієнта надається акт про утилізацію відходів на спеціалізованому полігоні).

Компанія «Союзбудсервіс» при здійсненні професійного обслуговування використовує спеціальну техніку та оперативно виконує всі очисні заходи з видаленням жирових відкладень, а також великих фракцій відходів, мулу і піску.

Ми гарантуємо високу якість послуг, що надаються а також оперативність виконання замовлення. Крім одиничних робіт, наші фахівці здійснюють регулярний супровід очисних конструкцій згідно санітарно-гігієнічних норм на договірній основі.

loading