сантехнические работы

Сантехнічні послуги включають в себе не тільки банальне підключення санітарно-побутових приладів, усунення течі, а й проектування, монтаж всіляких інженерних систем. Компанія «Союзбудсервіс» виконує весь спектр сантехнічних заходів, затребуваних як в квартирах і приватних будинках, так і на підприємствах і установах.

Фахівці нашої компанії впораються з будь-якими завданнями побутового характеру: засмічення каналізації та системи водопостачання, течі кранів, заміна змішувачів, ванн, установка пральних і посудомийних машин, фільтраційного обладнання. Завдяки багаторічному досвіду, нам під силу і масштабніші проекти, які передбачають створення і монтування автономних опалювальних, каналізаційних та водопровідних мереж, а також підключення супутнього насосного, очисного обладнання.

Особливості виконання сантехнічних робіт

Екстрені сантехнічні ремонтні роботи неминуче пов'язані із залученням бригади фахівців, оскільки самостійно досить складно впорається з великим фронтом робіт. Наші фахівці спочатку виконують демонтаж і діагностику всіх пошкоджених елементів інженерних комунікацій, виявляють першопричину поломки, обмірковують варіанти її ліквідації. Крім того, після цього виконуються необхідні установчі роботи, заміна труб, усуваються наслідки прориву або несправності суміжних конструкцій.

Наша компанія робить детальний аналіз об'єкта з формулюванням основних рекомендацій по розміщенню і функціоналу сантехніки та інженерних систем. Під час здійснення робіт застосовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі від європейських виробників.

сантехнические работы

Компанія «Союзбудсервіс» надає санітарно-технічні послуги на високому професійному рівні. У нас працюють кваліфіковані фахівці, здатні швидко і оперативно усувати навіть найскладніші несправності. Ми надаємо сантехнічну допомогу в межах Києва та Київської області.

Зазвичай сантехнічні роботи не обмежуються профілактикою, а вимагають масштабного втручання у функціонування інтегрованої системи комунікацій.

У разі ремонту сантехнічного обладнання в силу зносу, початкової неякісної установки і комплектуючих або засмічення системи, наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб ефективно відремонтувати і відновити працездатність обладнання і інженерних мереж.

Вибираючи послуги від нашої компанії, Ви можете бути на сто відсотків впевнені в наданні гарантійного та післягарантійного обслуговування побутових сантехнічних приладів і системи комунікацій. Ми цінуємо нашу бездоганну репутацію, тому строго дотримуємося всіх технічних нормативів встановлення нового обладнання, використовуємо сучасну апаратуру та якісні витратні матеріали.

Нижче Ви можете ознайомитися з нашим переліком  сантехнічних послуг:

  • система водопостачання і каналізації: розведення водопровідних і каналізаційних труб в квартирі, будинку; заміна і монтаж нових труб і стояків; перенесення стояків в зв'язку з переплануванням; підключення нової квартири до централізованого водопостачання та каналізації, прочищення каналізації;
  • система опалення: заміна і установка нових радіаторів; перенесення елементів опалювальної системи; проектування і підключення автономних систем опалення;
  • установчі роботи: підключення побутової електричної сантехніки (пральні, посудомийні машини), водонагрівальних приладів; установка сантехнічних приладів (ванна, душова кабина і т.д.), побутових фільтраційних і вентиляційних систем; лічильників води.

Крім того, наші фахівці надають ряд інших комплексних послуг підвищеної складності, проводять профілактичний огляд з усуненням дрібних несправностей, консультують з приводу правильного підбору сантехнічного обладнання.

Компанія «Созбудсервіс» нагадує, що сумнівна якість і уявна дешевизна сантехнічних робіт, в подальшому може спровокувати часту загрозу проривів, деформацію дорогих матеріалів, збільшення потенційних витрат на повторний ремонт.

Фахівці нашої компанії беруться за монтаж різного сантехнічного обладнання будь-якого ступеня складності, без заподіяння дискомфорту мешканцям і за помірні гроші. Звертайтеся до нас, і Ви залишитеся задоволені сервісом і компетентністю нашого персоналу.

loading