обслуживание колодцев

Колодязі - невід'ємна частина каналізаційних комунікацій. Їх нормальне функціонування безпосередньо залежить від того наскільки часто виконується комплексне обслуговування і своєчасне очищення каналізаційних колодязів від усіляких видів відкладень. Компанія «Союзбудсервіс» здійснює всі необхідні заходи, пов'язані з обслуговуванням, прочищенням і ремонтом каналізаційних колодязів.

Якщо з колодязя виходить неприємний запах, його дно надмірно замулене або вода просочується через кришку колодязя, слід невідкладно викликати фахівців для проведення екстреної очищення. Подібні аварійні прояви - характерні наслідки зимового періоду, коли в колодязях накопичується велика кількість талої води, сміття, бруду. Варто згадати, що подібна забруднена середовище - ідеальне місце розмноження бактерій, грибка і цвілі. А це загрожує появи безлічі порушень з боку роботи інженерних мереж.

В процесі об'єктивного обслуговування каналізаційних колодязів фахівці компанії «Союзбудсервіс» можуть не тільки оцінити ступінь забрудненості, ліквідувати засмічення, а й виявити і усунути багато інших проблем (пошкодження і руйнування склепінь або швів на внутрішніх стінках).

Перед безпосереднім проведенням очисних робіт наші фахівці в обов'язковому порядку проводять всебічний аналіз відкладень усередині колодязя і підбирають оптимальний метод ліквідації скупчень забруднень.

Компанія «Союзбудсервіс» має в своєму арсеналі кілька способів боротьби з усілякими видами відкладень, кожен з яких забезпечує ефективну очистку каналізаційної системи.

Як правило, якщо колодязь заповнено водою, нашими фахівцями попередньо за допомогою потужної мулососної машини проводиться відкачка вмісту, потім виконується вакуумне доочищення стінок. Таким же методом відкачується мул, що утворюється на дні колодязя.

обслуживание колодцев

Не менш результативним можна назвати і гидродинамічне прочищення колодязів, яке дозволяє швидко очистити стінки і дно колодязя від засмічень шляхом подачі в каналізацію води під високим тиском.

Крім того, нами часто застосовується вакуумне прочищення за допомогою спеціального насоса, а також хімічне промивання, засноване на принципі дії гідродинамічної установки, але із застосуванням хімічних реагентів, що розчиняють оливовмістні складові.

У разі застосування ручної праці, коли обсяги забруднення не настільки великі або машинним способом їх неможливо усунути, наші досвідчені співробітники здатні виконати потрібні процедури не менш якісно і професійно.

Завдяки комбінації перерахованих вище методів і наявності сучасного обладнання, фахівцям компанії «Союзбудсервіс» вдається легко і швидко впораться з ліквідацією засмічень каналізаційних колодязів, відновити їх функціональні можливості, якісно провести планово-профілактичні очисні заходи.

Регулярне обслуговування і очищення колодязів (мінімум два рази на рік) дає можливість вчасно уникнути неприємних наслідків ймовірних аварійних ситуацій, нормалізувати експлуатаційний потенціал всієї каналізаційної мережі.

Власне високотехнологічне оснащення, досвідчені кваліфіковані фахівці - наша гарантія якісного і оперативного виконання завдань будь-якого ступеня складності. Ми проконтролюємо, щоб ваша каналізація функціонувала згідно чітко визначених нормативів.

loading