обслуживание систем отопления

Система опалення - важлива частина інженерних комунікацій будь-якої будівлі. З метою профілактики виникнення аварійних ситуацій і безперебійного функціонування котельного обладнання, магістральних трубопроводів теплопостачання, трубних мереж необхідно регулярно проводити різні заходи з підтримки їх технічних характеристик на необхідному рівні.

Компанія «Союзбудсервіс» забезпечує гарантоване обслуговування опалювальної системи як багатоквартирних і приватних будинків, так і промислових підприємств, бізнес центрів, культурно-розважальних комплексів. Ми виконаємо будь-які роботи, починаючи від проектування і закінчуючи підписанням дозвільних документів на введення побудованої нами системи опалення. Звертайтеся з будь-яких питань - раді будемо Вам допомогти.

Очищення систем опалення

Очистка систем отопления

Очищення опалювальних систем - першочергове завдання фахівців компанії «Союзбудсервіс». Для її вирішення слід регулярно проводити очищення труб опалення спеціальними засобами. Ця процедура дозволить видалити накип та інші види відкладень, які засмічують батареї, котли, радіатори і труби.

Перед початком планових робіт наші фахівці ретельно оглянуть всю систему опалення, виявлять місця скупчення накипу, проаналізують її структуру і склад. Всю отриману інформацію узагальнять, що дозволить правильно вибрати обладнання для ліквідації засмічення, скласти технологічну карту реалізації наступних необхідних операцій.

Подробиці дивіться в підрозділі «Очищення систем опалення».

Очищення котлів і теплообмінників

очистка котлов и теплообменников

Налагоджена і стабільна робота котлів і теплообмінників - необхідна умова нормального функціонування опалювальної системи. Компанія «Союзбудсервіс» володіє високотехнологічним обладнанням і кваліфікованим персоналом, здатним здійснити всі очисні процедури якісно і в строк.

Наші фахівці обслуговують всі види котлів. Якщо Ви потребуєте екстреної або планової професійної допомоги, звертайтеся в нашу компанію. Ми гарантовано усунемо всі проблеми з системою опалення приватного будинку, квартири або промислового підприємства. Крім того, в нашій компетенції проведення не тільки планово-профілактичного чищення котлів і теплообмінників, а й здійснення додаткової перевірки важливих вузлів і агрегатів опалювального обладнання, настройка автоматики згідно сезону експлуатації.

З інформацією про послугу можна ознайомитися в підрозділі «Чистка котлів і теплообмінників».

Обслуговування магістральних трубопроводів теплопостачання (теплотрас)

Обслуживание магистральных трубопроводов теплоснабжения (теплотрасс)

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» здійснюють професійне обслуговування трубопроводів, усувають і попереджують будь-які несправності та навіть аварії в такій масштабній системі, як магістральні теплотраси.

Компанія «Союзбудсервіс» забезпечує комплексне обслуговування магістральних трубопроводів теплопостачання (включаючи планово-профілактичні і ремонтні роботи), а також застосовує найсучасніші очисні методи. Ми гарантуємо якість проведених робіт по реанімації трубопроводів великої протяжності. Нам під силу очистити і відремонтувати навіть самі важкопрохідні і проблемні ділянки теплотрас. У разі аварійного прориву або засмічення магістрального трубопроводу, наші співробітники виїдуть на місце події в стислі терміни і ліквідують причину виникнення аварії.

Більш детально читайте в підрозділі «Обслуговування магістральних трубопроводів теплопостачання (теплотрас)».

loading