ассенизация

Компанія «Союзбудсервіс» пропонує комплексні послуги асенізатора і мулососа жителям приватних будинків, власникам дач і котеджів, і підприємствам, які не підключені до централізованої каналізаційної системи в Києві і передмісті.

Викачка вигрібних ям проводиться з глибини до 15 м. Устаткування (асенізатори, мулососи) дозволяє робити відкачування:

 • рідких побутових відходів з подальшим вивезенням і утилізацією;
 • в'язких мулових осадів, донного осаду і твердих відкладень з відстійників
 • зливових, господарсько-фекальних та виробничих стоків (нечистот);
 • жирової маси;
 • відходів нафтопродуктів;
 • бурового шламу, технічних забруднень.

З нами вигідно співпрацювати, так як ми:

 • маємо багаторічний досвід практичної роботи;
 • володіємо великим парком асенізаторської спецтехніки та об'ємним арсеналом тари та упаковки;
 • наш персонал пройшов спеціальне навчання і регулярно працює над підвищенням кваліфікації;
 • пропонуємо вигідні тарифи;
 • оперативно виконуємо поставлені завдання.

Надаємо послуги асенізатора і мулососа

услуги ассенизатора и илососа

Ми відкачуємо:

 • вигрібні ями, септики, туалети і біотуалети;
 • відстійники насосних станцій в складі автономних каналізаційних мереж;
 • жироуловлювачі промислові та побутові;
 • відстійники очисних споруд зливостічних та промислових систем з обов'язковою заміною фільтруючого завантаження;
 • очисні споруди автомийок (передбачається очищення технічних ям із видаленням мулу і скупчень стічних вод, піскових пасток);
 • резервуари, відстійники і ємності (бочки і цистерни);
 • брудні води (відходи) з будівельних котлованів і канав, водойм, траншей, колодязів басейнів, затоплених підвалів, технічних підвалів і т. д .;
 • буровий шлам (бентоніт);
 • каналізаційні стоки із затоплених підвалів.

Щоб ефективно впоратися з таким колосальним об'ємом робіт з викачування всіляких відходів, компанія «Союзбудсервіс» застосовує сучасну вакуумну спецтехніку і спеціальне розмивальне обладнання.

У нашому парку автомобільної техніки є не тільки асенізаційні машини різної ємності і мулососи, але й комбіновані машини - останнє слово техніки в цій галузі. Найчастіше мулосос використовується для забору мулового та іншого затверділолго осаду. А ось комбінованої машині під силу впоратися з завданнями, нездійсненними звичайними машинами та мулососамі.

Компанію «Союзбудсервіс» відрізняє успішне впровадження нових високих технологій і сучасної техніки. Тому тільки у нашій компанії на озброєнні є подібні комбіновані машини. В процесі відкачування такий агрегат дозволяє робити одночасно розмивання мулу, очищення дренажної підсипки стічних ям (це забезпечує їх більш економну роботу), а також здійснювати прочищення дренажних трубопроводів і промивання каналізаційних мереж. Викачка ям проводиться з глибини 10-15 м. При цьому максимальна робоча довжина вакуумного шланга може досягати 70 м.

Всі роботи виконуються на високому професійному рівні оперативно і якісно.

Особливості процесів очищення комунікацій і викачування

очистка колодцев

Компанія «Союзбудсервіс» в своїй роботі застосовує кілька способів викачування і очищення інженерних комунікацій:

 • очищення колодязів, септиків, каналізаційних систем від води, суміші води і бруду за допомогою мулососу: передбачає використання асенізаційної машини в комплексі з вакуумним насосом середньої потужності і цистерною для збору стоків (особливо ефективна для проведення профілактичних робіт);
 • гідродинамічна очистка: відбувається при подачі води по трубах під високим тиском, завдяки чому система м'яко очищується від усіляких відкладень органічного та неорганічного походження;
 • вакуумний метод викачування нечистот: включає в себе очищення каналізації та викачування забруднених вод вакуумним насосом підвищеної потужності в спеціальну ємність для подальшого транспортування до місця утилізації.

Викачка вигрібних (зливних) ям

выкачка выгребных ям

Вигрібна яма, напевно, є найдавнішим зразком сучасної каналізаційної системи. Але навіть зараз вона залишається найпростішим, а тому і найпоширенішим видом автономної каналізації, широко застосовуваним власниками котеджів, дач і приватних будинків. У міру накопичення нечистот і щоб уникнути забруднення підземних вод, подібну вигрібну яму слід очищати шляхом викачування накопичених відходів життєдіяльності мінімум раз на півроку.

Зараз цей процес автоматизований і не вимагає яких-небудь фізичних зусиль. Фахівці компанії «Союзбудсервіс» за допомогою ефективних робочих комплексів і додаткових хімічних засобів, повністю очистять вигрібну яму, продезинфікують і мінімізують появу неприємних запахів.


Викачка мулу

выкачка ила

Як відомо, мул є природним осадом, що утворюється в водомістких ємностях, резервуарах, а також водоймах і каналізаційних трубах. У разі їх осушення, мул твердіе, що істотно ускладнює подальшу нормальну експлуатацію. Тому надзвичайно важливо вчасно вживати заходів з очищення води і викачування мулових мас, що накопичуються на дні ставків, ємностей, а також осідають на стінках каналізації.

Своєчасні роботи з викачування мулу з каналізації покращують її експлуатаційні характеристики, запобігають корозії і деформації труб. Доречно говорити, що регулярне відкачування мулу дає можливість значно поліпшити якість води і звичайно набагато знижує ризик утворення повторних засмічень трубопроводів.Очищення жировловлювачів

очистка жироуловителей

З метою дотримання екологічних норм експлуатації централізованої каналізаційної системи, забезпечення її безперебійної роботи, необхідно підтримувати в належному стані місцеві очисні споруди: жиро-, оливо- і пісковловлювачі.

Наша компанія готова забезпечити вам своєчасне викачування (відкачування) вмісту уловлювачів з подальшим транспортуванням до місця утилізації. У своїй роботі ми використовуємо виключно сучасне, високоякісне обладнання, технології та матеріали.
Як працює вигрібна яма

Якщо підключитися до центральної мережі водовідведення неможливо, завдання видалення, збору та очистки господарсько-побутових і виробничих стоків вирішує автономна каналізація. Вигрібні ями - найпростіший її різновид, що одержала широке застосування в малому будівництві через низьку вартість і простоту пристрою. Головний недолік такої каналізації - трудомістка і, в цілому, досить малоприємна процедура обслуговування. Суть його полягає у видаленні відходів, що накопичилися в спорудженні за експлуатаційний період, а основна проблема лежить в їх безпечної утилізації. Своїми силами вирішити таке завдання вельми непросто. Але, на щастя, в цьому немає особливої необхідності - набагато зручніше доручити викачування вигрібної ями сервісній бригаді, озброєнною сучасною асенізаторської технікою і необхідним практичним досвідом.

Незважаючи на технічні недоліки, вигрібні ями - один з найпопулярніших варіантів автономної каналізації для:

 • заміських будинків і котеджів;
 • літніх дач;
 • будівельних майданчиків;
 • невеликих комерційних, виробничих, сервісних і т.п. підприємств, розташованих на значній відстані від централізованих мереж водовідведення.

Працює вигрібна яма за наступним принципом:

 1. Господарські побутові стоки і нечистоти з внутрішньої каналізації потрапляють в зовнішню, а звідти - у внутрішній обсяг споруди.
 2. У вигрібній ямі стічні води освітлюються, звільняючись від твердого осаду, залишків органіки і неорганічних домішок.
 3. Впродовж очищення стоки видаляються з споруди в грунт, або у зовнішній резервуар при накопиченні певного обсягу.

З точки зору практичності найбільш привабливим видом вигрібних ям є септики. Освітлення стоків в них здійснюється не тільки механічно, а й за допомогою розкладання органіки і неорганічних сполук аеробними і анаеробними бактеріями. Відстояні стоки видаляються з септика в грунт через фільтр, в ролі якого нерідко використовується дно споруди, покладене подушкою з щебеню і піску.

Поряд з септиками при облаштуванні автономної каналізації широко застосовуються герметичні зливні ями (відстійники). Негерметичні споруди заборонені будівельними і санітарно-екологічними нормами, тому використовуються вкрай рідко, в основному при сезонному або тимчасове використання каналізації з мінімальним обсягом стоків.

Обслуговування вигрібної ями: чому це важливо

Якщо не приділяти догляду за вигрібною ямою належної уваги, санітарно-екологічний стан об'єкта помітно погіршується:

 • з'являється стійкий неприємний запах;
 • виникають витікання неочищених стоків в грунт, що веде не тільки до її отруєння, а й забруднення ґрунтових вод;
 • в разі переповнення резервуара нечистоти виливаються прямо на ділянку, роблячи його малопридатним до експлуатації;
 • знижується ефективність внутрішньої каналізації аж до повної дисфункції;

Особливу небезпеку при неправильній роботі вигрібної ями являє витік неочищених стоків в грунт і безпосередньо на її поверхню. Це сприяє утворенню живильного середовища для хвороботворних мікроорганізмів і їх розповсюджувачів.

Проблеми з вигрібною ямою можуть виникнути внаслідок:

 1. Помилок, допущених при проектуванні і будівництві споруди (невірний розрахунок глибини закладки, конфігурації і габаритів ями, а також неправильний вибір її локації на ділянці).
 2. Порушень правил експлуатації автономних мереж водовідведення (використання каналізації в якості сміттєпроводу або резервуара для хімічних або промислових відходів).
 3. Несвоєчасного або неповного обслуговування споруди (на стінках ями утворюються тверді відкладення, а дно замулюється - це зменшує корисний об'єм резервуара, уповільнює процес освітлення стоків і погіршує функції фільтрації).

Періодичність викачування вигрібної ями залежить від наступних факторів:

 • середньодобового обсягу і складу стоків;
 • типу, розмірів і конфігурації споруди;
 • глибини залягання ґрунтових вод і рівня промерзання грунту;
 • технічних параметрів і експлуатаційних характеристик каналізаційної мережі.

У більшості випадків викачка вигрібної ями потрібна не частіше 1-2 разів на рік, але з часом ефективність споруди падає. Відбувається це в результаті замулювання дна і затвердіння донного осаду, забруднення або зносу стінок і комунікацій резервуара, підйому рівня ґрунтових вод і т.д.

loading