восстановление артезианских скважин

Компанія «Союзбудсервіс» надає ряд послуг, спрямованих на здійснення всього комплексу необхідних заходів з очищення та відновлення резервуарів і ємностей для чистої води від всіляких видів відкладень і бруду.

Як відомо, резервуари і ємності з чистою водою, водонапірні башти є по суті стратегічними інфраструктурними об'єктами. Їх першочергова роль полягає в збереженні запасів чистої води для забезпечення потреб не тільки підприємств, а й населених пунктів. Крім того, резервна кількість чистої води необхідно для підтримання належного режиму функціонування насосних станцій, що перекачують воду до споживачів.

Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете одномоментно і ефективно вирішити кілька завдань, пов'язаних з проведенням всього спектра очисних та відновлювальних робіт щодо експлуатованих ємностей і резервуарів чистої води, водонапірних веж, а саме:

 • видалити зосередки опадів у водонапірній башті, тим самим знизивши показники мутності води;
 • видалити речовини, що підтримують кольоровість води;
 • продезінфікувати резервуари і ємності, знищивши хвороботворні бактерій;
 • пом'якшити і знесолити воду, видаливши з неї катіони кальцію, магнію і певних видів солей;
 • провести очищення ємностей і резервуарів для зберігання чистої води;
 • відновити і відремонтувати резервуари чистої води.

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» поділяють весь комплекс очисних робіт на кілька технологічних етапів:

 • попереднє дотримання і гарантія норм техніки безпеки;
 • відкачка брудної води і очищення резервуару від осаду;
 • очищення ємностей, включаючи обмивку стінок і дна резервуара;
 • прочищення гумових шлангів, а також насосів та труб;
 • планові ремонтні роботи;
 • дезінфекційні та знезаражувальні заходи.

Як відбувається очищення ємностей, резервуарів, сталевих баків, водонапірних веж

очистка и восстановление резервуаров чистой воды

Перш за все, безумовно, зливається вода з резервуарів які очищуються, потім закриваються і пломбуються спеціальні засувки на трубопроводах. У водонапірну вежу спускаються фахівці, які видаляють з дна осад, очищають поверхні стін від слизу за допомогою спеціального механічного обладнання, а також гідродинамічної машини, здатної завдяки подачі потужної водного струменя під високим тиском усунути всі застарілі залишки відкладень і бруду. Подібний гідродинамічний метод здатен ефективно ліквідувати будь-які відкладення як на внутрішніх верстатах резервуарів, так і зовнішніх, в тому числі і на деталях, схильних до корозійних змін.

Безпосередньо перед проведенням очисно-ремонтних робіт персонал переодягається в спецодяг. Використовуваний інструментарій та взуття фахівців попередньо дезінфікується. Після проведення всіх необхідних заходів з очищення та відновлення резервуарів чистої води металеві ємності хлорують щоб уникнути появи кольоровості води, усунення запаху і присмаку. Подібні знезаражувальні процедури дозволяють підтримувати в належному санітарному стані водонапірні башти і станції водопідготовки.

Через кілька годин після здійснення дезінфекційних робіт сталеві резервуари промивають відфільтрованої водою. В експлуатацію резервуари вводять після проведення низки бактеріологічних досліджень, вироблених після повного циклу обміну води. Якщо резервуари чистої води експлуатуються досить активно, очисні заходи слід проводити мінімум раз на рік.

Фахівці компанії «Союзбудсервіс» готові провести капітальний ремонт водонапірних веж, включаючи фарбувальні, зварювальні роботи, заміну трубопроводу та обладнання. Крім того, ми надаємо послуги з обслуговування водонапірних веж, резервуарів чистої води з метою профілактичного контролю за якістю води що зберігається, відстеження її рівня в ємностях, загального санітарного стану комунікацій.

loading