ликвидация затоплений

Найчастіше поява всіляких затоплень є або наслідком аварійної ситуації, або виникає у весняний період, коли посилюються процеси танення снігу. У першому випадку в результаті проривів каналізаційних або водопровідних труб відбувається затоплення житлових, виробничих, офісних приміщень, що безумовно вимагає негайного усунення та відкачування води або усіляких нечистот. У другому - так званими слабкими місцями стають підвали, каналізаційні колодязі і т.д., з яких також потрібно відкачати воду і якісно прочистити.

На сьогоднішній день за допомогою сучасної техніки можна швидко впораться з проблемою екстреного затоплення будь-яких приміщень, каналізаційних відгалужень. Компанія «Союзбудсервіс» оперативно допоможе Вам усунути затоплення шляхом використання сучасних апаратних комплексів з відкачування води, зокрема мотопомпи та мулососа.

Професійна мотопомпа є універсальною установкою, яка виконує дуже широкий спектр завдань і працює при будь-яких умовах в абсолютно автономному режимі. Тому нашим фахівцям вдається без особливих складнощів відкачати не тільки воду, але і всілякі густі суміші, рідкий грунт з домішками нечистот, великими частками бруду за короткий часовий інтервал. Мотопомпа допомагає боротися з важкодоступними забрудненнями, її продуктивність становить 2300 літрів рідини за хвилину роботи при максимальній висоті підйому - 29 метрів. Наш агрегат оснащений потужним самовсмоктувальним насосом і бензиновим двигуном з мінімальною витратою палива.

ликвидация затоплений

Якщо щойно відкачену воду немає можливості відразу ж злити в зливовий водостік або на землю, наша компанія пропонує використати мулососну машину. В такому випадку можна не турбуватися з приводу зливу води в навколишнє середовище. Переваг і функціональних можливостей у мулососа набагато більше, ніж у мотопомпи. Саме завдяки мулосос відкачену воду можна спокійно вивезти за межі аварійної ділянки для подальшого зливу або утилізації. Дана унікальна установка не тільки ефективно відкачує воду в місцях затоплень, а й прочищає і повністю усуває засмічення каналізації, очищає вигрібні ями і септики, котловани, колодязні ями, підвальні приміщення.

Компанія «Союзбудсервіс» нагадує, що найнадійнішим способом уникнути затоплень є регулярне проведення профілактичних заходів, спрямованих на своєчасне виявлення і усунення несправностей в інженерних комунікаціях, а також очисно-відновлювальних робіт. Наші фахівці володіють всім необхідним технічним оснащенням для здійснення комплексного обслуговування каналізаційних мереж. При виникненні аварійних ситуацій, не роздумуючи звертайтеся до нас, ми проконсультуємо і ознайомимо Вас з усією об'єктивною інформацією щодо вашої проблеми.

loading