очистка производственной и ливневой канализации

Спочатку промислові зливові і виробничі стоки містять велику кількість органічних сполук і нафтовмісних речовин. Очисні споруди виробничих стоків покликані стати бар'єром на шляху всіляких домішок і нечистот, істотно зменшити концентрацію жирів і інших нерозчинних у воді субстанцій.

Закономірно, що обслуговування систем зливової та виробничої каналізацій слід приділяти належну увагу. Фахівці компанії «Союзбудсервіс» допоможуть Вам подбати про ваші інженерні конструкції для очищення подібних забруднених стоків, а також зроблять планово-профілактичне очищення всієї виробничої каналізаційної системи.

Очисні споруди для промислових комплексів вимагають регулярного професійного обслуговування, в ході якого можна швидко виявити порушення в роботі установки і вчасно провести ремонт. Крім того, попередня діагностика комунікацій дозволяє оцінити ступінь засміченості і кількість відкладень усередині стічних труб.

Компанія «Союзбудсервіс» здійснює комплексне обслуговування очисних конструкцій, яке включає в себе наступні позиції:

  • діагностика стану очисних конструкцій;
  • очищення зливової та дренажної каналізації (проводиться один-два рази на рік);
  • очищення водовідвідної стічної каналізації виробничого призначення;
  • заміна і ремонт фільтруючого завантаження, очисного обладнання;
  • викачка, вивезення для подальшої утилізації осадів, фільтрів, нафтошламів;
  • відновлення нормативних показників присутності різних домішок після проходження очисної системи.

Всі очисні роботи виконуються щадним гідродинамічним методом (за допомогою подачі води під високим тиском), завдяки якому ефективно і дбайливо усуваються всі засмічення і різноманітні нашарування. При цьому цілісність каналізаційних труб не порушується.

очистка производственной и ливневой канализации

Професійна гідродинамічна установка нашої компанії в поєднанні з механічними пристроями найчастіше використовується для очищення зливової каналізації. Швидко відновити прохідність інженерних комунікацій (як відкритого, так і закритого типу) вдається навіть при наявності щільних пробок з піску і сміття, всіляких відкладень і забруднень, оскільки для більшої ефективності вода під тиском подається в двосторонній спосіб: спочатку по природному ходу стоків, потім в зворотному напрямку.

Промислові стоки відрізняються за якісним і кількісним складом (береться до уваги характер забруднень, застосовуваних технологій виробництва), тому фахівці компанії «Союзбудсервіс» комбінують методи очищення стоків для забезпечення надійного результату.

Щоб зменшити ступінь засміченості системи, фахівці нашої компанії рекомендують в обов'язковому порядку встановлювати різноманітні очисні споруди для зливової і виробничої каналізації. Наприклад, дощоприймачі комплектуються фільтрами, здатними затримувати велике сміття, а для більш надійного очищення стічної води застосовуються: піскоулвлювачи, сорбційні блоки, сепаратори і фільтри для вловлювання нафтопродуктів, станції ультрафіолетової дезінфекції води, різні відстійники і роздільники водостічної рідини.

loading