Спочатку промислові зливові і виробничі стоки містять велику кількість органічних сполук і нафтовмісних речовин. Очисні споруди виробничих стоків покликані стати бар'єром на шляху всіляких домішок і нечистот, істотно зменшити концентрацію жирів і інших нерозчинних у воді субстанцій.
Закономірно, що обслуговування систем зливової та виробничої каналізацій слід приділяти належну увагу. Фахівці компанії «Союзбудсервіс» допоможуть Вам подбати про ваші інженерні конструкції для очищення подібних забруднених стоків, а також зроблять планово-профілактичне очищення всієї виробничої каналізаційної системи.
Очисні споруди для промислових комплексів вимагають регулярного професійного обслуговування, в ході якого можна швидко виявити порушення в роботі установки і вчасно провести ремонт. Крім того, попередня діагностика комунікацій дозволяє оцінити ступінь засміченості і кількість відкладень усередині стічних труб.
Компанія «Союзбудсервіс» здійснює комплексне обслуговування очисних конструкцій, яке включає в себе наступні позиції:
- діагностика стану очисних конструкцій;
- очищення зливової та дренажної каналізації (проводиться один-два рази на рік);
- очищення водовідвідної стічної каналізації виробничого призначення;
- заміна і ремонт фільтруючого завантаження, очисного обладнання;
- викачка, вивезення для подальшої утилізації осадів, фільтрів, нафтошламів;
- відновлення нормативних показників присутності різних домішок після проходження очисної системи.
Всі очисні роботи виконуються щадним гідродинамічним методом (за допомогою подачі води під високим тиском), завдяки якому ефективно і дбайливо усуваються всі засмічення і різноманітні нашарування. При цьому цілісність каналізаційних труб не порушується.
Професійна гідродинамічна установка нашої компанії в поєднанні з механічними пристроями найчастіше використовується для очищення зливової каналізації. Швидко відновити прохідність інженерних комунікацій (як відкритого, так і закритого типу) вдається навіть при наявності щільних пробок з піску і сміття, всіляких відкладень і забруднень, оскільки для більшої ефективності вода під тиском подається в двосторонній спосіб: спочатку по природному ходу стоків, потім в зворотному напрямку.