разморозка канализации

Зимовий період часу - справжнє випробування на міцність каналізаційних мереж. Від того наскільки технологічно правильно і з урахуванням мінусових температур змонтована каналізація залежить подальша експлуатація, морозостійкість стічного трубопроводу, частота виникнення аварійних ситуацій. Компанія «Союзбудсервіс» виконує весь комплекс заходів по розморожуванню каналізаційних мереж якісно і в стислі терміни.

Як правило, головною причиною замерзання каналізації називають спочатку помилкове проектування і монтаж системи (похибки в розрахунках або виконанні ухилів, незначна глибина залягання, недостатня теплоізоляція і прохідність стоків, неправильний вибір діаметра труби, що провокує швидке засмічення мереж). Втім, сприяти якнайшвидшому обмороженню труб може також надмірне переповнення стічної ями, часті протікання води в силу несправності водопроводу.

Зазвичай, левова частка цих проблем вимагає внесення капітальних змін в конструкцію системи. Однак, завдання розморожування зливної труби навіть в зимовий період цілком посильна для наших фахівців. Компанія «Союзбудсервіс» використовує кілька ефективних методик усунення промерзання каналізаційних труб, що забезпечують надійне відновлення працездатності всіх систем комунікацій.

Особливості технологій розморожування каналізації

разморозка канализации

Нашою компанією для розморожування каналізаційних труб зсередини застосовується сучасне гідродинамічне обладнання, принцип дії якого грунтується на подачі в промерзлу ділянку труби гарячої води, нагрітої до температури 150 ° С, під високим тиском. Подібна гідродинамічна установка оснащена водяним котлом на дизельному паливі, що гріє воду. Ці роботи виконуються безтраншейно і при цьому не потребують будь-яких додаткових витрат, оскільки гаряча вода для відігрівання труби, проходячи по ній, залишається в замкнутому циклі системи і не вимагає відкачування.

В особливо складних випадках, коли окрім промерзання комунікацій посилено наявністю засмічень, або великої кількості жирових і інших нашарувань, тоді можуть застосовуватися і хімічні реагенти, щоб розчинити водонерозчинні відкладення всередині труб. Прочищення каналізації в цьому випадку зайвоим не буде.

Існує ще кілька консервативних методів розморожування каналізаційних труб, наприклад такі як здійснення зовнішнього відігрівання системи. Однак, сьогодні вони використовуються в крайніх випадках в силу дорожнечі і розриття траншей.

Під час проведення зовнішнього відігрівання каналізаційної труби, в якій утворилася крижана пробка, не обійтися без розтину траншеї, що є досить трудомістким процесом при глибокому промерзанні грунту. Якщо труби виконані з різних матеріалів (пластик або метал), будуть обрані й інші способи відігрівання. Для пластикових труб застосовуються електрообігрівачі з невисокою температурою впливу (100-110 ° С). При цьому доцільно вжити додаткових заходів щодо теплоізоляції розкопаної ділянки, щоб зворотна сторона приладу марно не опалювала вулицю.

Для металевих труб теж підійде вищезазначений метод, а також можливе здійснення робіт із застосуванням відкритого вогню (паяльна лампа, газовий пальник і т.д.). Але для пластику подібний спосіб аж ніяк не підійде.

Каналізаційна мережа, труби якої мають великий діаметр, дають хороші передумовами для результативного здійснення внутрішнього відігрівання системи. З іншого боку, складності можуть виникнути через великий обсяг скупчення льоду і площі зіткнення з мерзлим грунтом. Це може спровокувати високу тепловіддачу зовнішніх і внутрішніх обігрівачів.

Звичайно, щоб попередити промерзання каналізаційних труб слід своєчасно проводити ряд профілактичних заходів, подбати про регулярне очищенні системи. Але якщо Ви вже зіткнулися з подібною проблемою, фахівці компанії «Союзбудсервіс» запевняють, що ситуація не безнадійна і поправна. Ми відновимо прохідність каналізації навіть при найнижчих температурах. Для цього у нас є все - і необхідна техніка, і досвідчений персонал.

loading